מיקרוסופט: המשחק הבלעדי לאקס בוקס, Scalebound, בוטל

ההודעה הרשמית פורסמה אחרי שגולשים שמו לב כי הדף של Scalebound באתר הרשמי של אקס בוקס נעלם והשם של המשחק הוסר מרשימת הכותרים הגדולים לשנת 2017

בשורות רעות עבור בעלי קונסולת האקס בוקס – משחק הפעולה-תפקידים החדש שעליו שקדה חברת Platinum Games עבור מיקרוסופט, Scalebound, בוטל אתמול באופן רשמי.

ההודעה לעיתונות פורסמה אתמול על ידי הדובר הרשמי של מיקרוסופט:

"אחרי דיון מדוקדק בנושא, נפלה החלטה באולפני מיקרוסופט לבטל את הפקתו של המשחק Scalebound", אמר דובר מיקרוסופט, שמיהר להסיט את הדיון אל פרוייקטים אחרים שנמצאים בימים אלה בפיתוח. "אנחנו עובדים קשה על ליין-אפ משחקים מדהים עבור המעריצים שלנו השנה, שכולל את Halo Wars 2, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves וחוויות אדירות אחרות".

ההודעה על הביטול פורסמה ימים אחדים אחרי ששחקני אקס בוקס עירניים שמו לב כי הדף של המשחק באתר הרשמי של הקונסולה נעלם. בנוסף, מי ששמר את הדף במועדפים וניסה להיכנס אליו ישירות מהממשק בדפדפן הופנה באופן אוטומטי חזרה אל דף הבית של האתר. בנוסף, Scalebound נעדר מרשימת המשחקים הגדולים שאמורים לצאת בשנת 2017.

פיל ספנסר, ראש מחלקת אקס בוקס האישיות הבכירה ביותר בכל מה שקשור לקונסולה ולמשחקיה, הגיב היום בחשבון הטוויטר שלו שאמנם ההחלטה על הביטול הייתה קשה, אך הוא עדיין מאמין בליין-אפ המשחקים לשנת 2017.

עד לנובמבר האחרון הרושם היה ש"עסקים כרגיל" בכל מה שקשור לפיתוח ולשיווק של המשחק. לדוגמה, באותה תקופה הוצאת הקומיקס Titan Comics הכריזה על שיתוף פעולה עם מיקרוסופט ו-Platinum Games בהוצאת חוברת קומיקס שתכיר ותרחיב את העולם של Scalebound בפני הקוראים. פיל ספנסר עצמו אמר שלא נזכה לראות חומרים חדשים מתוך Scalebound לפני 2017, לכן אף אחד לא חשד כי דממת האלחוט סביב המשחק בתקופה שאחרי חודש נובמבר ועד לאחרונה נובעת מבעיות כלשהן בתהליך הפיתוח.

על אף שמיקרוסופט חיסלה את הפרוייקט מבחינתה, אין זה אומר בהכרח שאפסו הסיכויים של Scalebound לראות אור יום – בתיאוריה, Platinum Games יכולה ליצור קשר עם המתחרה הגדולה סוני ולהוציא אותו כמשחק בלעדי לפלייסטיישן. אז תחזיקו אצבעות.

תגובות

במאמר זה

נגישות