"מתים לרגע" המצליחה של הוט חוזרת בקרוב לעונה שניה

סדרת הפנטזיה היומית של הוט, "מתים לרגע", תחזור אל המסך בחודש יוני הקרוב. אל הקאסט יצטרף מיכאל אלוני בתפקיד הומלס מסתורי עם תשובות להתרחשויות העל-טבעיות

סדרת הפנטזיה הישראלית מתים לרגע, שעונה הראשונה שודרה בהוט בשנת 2014, תחזור בחודש יוני הקרוב לעונה חדשה.

למי שאינו מכיר את הסדרה, העלילה מספרת על חמישה סטודנטים לרפואה שמשחזרים ניסוי מסוכן של הפרופסור שלהם, בו כל אחד מהם מוכנס למצב של מוות קליני באופן זמני. כתוצאה מכך, כל אחד מהם קיבל יכולת על-טבעית שאמנם משפרת את יכולתם לתפקד כרופאים, אך מתברר שלניסיון לתעתע במוות יש מחיר כבד.

בעונה החדשה הרופאים הצעירים מבצעים שוב את הניסוי המסוכן על אף ההשלכות, אך הפעם דברים מסתבכים באופן בלתי צפוי וגם בלתי מעורבים ששוהים בבית החולים מושפעים מהמעשה.

אל הקאסט הקיים של מתים לרגע, שכולל בין היתר את השחקנים אגם רודברג, עופר שכטר, אביגיל הררי ויובל סגל, יצטרף בעונה החדשה השחקן מיכאל אלוני בתפקיד הומלס מסתורי שעשוי להחזיק במפתח לפיתרון התעלומה מאחורי הניסוי.

לדברי הוט, העונה הראשונה זכתה להצלחה רבה וצברה 12 מיליון הזמנות בשירות ה-VOD. בנוסף, הפורמט שלה נמכר להולנד תחת השם Orpheus Project ועיבוד בריטי עבור BBC נמצא בתהליכי כתיבה בימים אלה.

גם אין אינכם מנויים של הוט, תוכלו לצפות בפרקים הראשונים של הסדרה בערוץ היוטיוב הרשמי:

https://youtu.be/0RHNy2chYeg

העונה השניה של מתים לרגע תעלה אל המסך ב-19.6 בערוץ הוט 3 ותשודר בימים שני עד חמישי בשעה 20:15. אם יש ברשותכם HOT VOD תוכלו לצפות בפרק הבכורה של העונה החדשה חמישה ימים לפני כן, ב-14.6.

אגב, את ההתרשמות הראשונית שלו מסדרת הערפדים הישראלית ג'ודה כבר קראתם?

תגובות

במאמר זה

נגישות