עיבוד קולנועי למשחקי מטאל גיר סוליד נמצא בתהליכי כתיבה

סדרת משחקי המופת של היוצר היפני הידאו קוג'ימה, "מטאל גיר סוליד", עתידה להגיע אל המסך הגדול לפי דברי הבמאי שעובד איתו, ג'ורדן ווגט-רוברטס

עוד לא נתקלנו בסרט טוב אחד שמבוסס על משחק מחשב, אבל אולי עם מטאל גיר סוליד הקללה הזו סוף סוף תישבר. לדבריו של הבמאי ג'ורדן ווגט-רוברטס (Jordan Vogt-Roberts), התסריט של הסרט המבוסס על סדרת המשחקים הפופולרית נמצא בתהליכי כתיבה בימים אלה ממש.

את הדברים אמר הבמאי במסגרת ראיון עם האתר Collider, שנועד במקור כדי לקדם את סרטו החדש קונג: אי הגולגולת. מתישהו במהלך הראיון נושא השיחה עבר אל העיבוד הקולנועי של מטאל גיר סוליד, עליו שמענו עד כה בעיקר דיבורים באוויר מאז 2014 אך ללא דיווחים משמעותיים. הנה מה שהיה לו להגיד על הנושא:

"מטאל גיר סוליד הוא כנראה המותג החשוב ביותר עבורי בעולם. זו עבודה גאונית ויוצאת דופן וההזדמנות לעבוד עם הידאו קוג'ימה (יוצר סדרת המשחקים, ע.פ.) היא כמו הגשמת חלום. אנחנו עובדים על תסריט. זה מותג שאני אלחם בעור שיניי כדי לוודא שהוא יטופל כראוי כי זה כל כך קל לדפוק אותו וכל כך קל שאיזה אולפן יעשה ממנו כוח המחץ או משימה בלתי אפשרית או משהו אחר שהוא לא אמור להיות. מה שמטאל גיר סוליד צריך בדיוק להיות הוא מטאל גיר סוליד".

בהמשך הראיון נשאל ווגט-רוברטס האם הסרט יהיה בעל דירוג R בדומה לדדפול או דירוג גמיש יותר כמו PG-13. על שאלה זו השיב הבמאי תשובה די ארוכה אך קצת מעורפלת לפיה הוא יתאים את עצמו לדירוג שיתבקש להשיג, על אף שבעיקרון הכיוון של הסרט יכול להיות כל אחד מהמסלולים הללו.

סדרת המשחקים החלה את דרכה בשנת 1998 על קונסולת הפלייסטיישן הראשונה. היא מספרת על חייל קומנדו שעונה לכינוי סוליד סנייק, אשר נשלח להסתנן אל בסיס צבאי עליו השתלטה קבוצת עריקים בשם Foxhound ושמה את ידיה על כלי נשק להשמדה המונית. הסדרה כולה מונה עשרה משחקים, חמישה מהם עוסקים בעלילה המרכזית.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא נמסרו פרטים על ההפקה עצמה של הסרט כמו תאריך יציאה או ליהוק שחקנים, אבל נעדכן אתכם ברגע שנדע פרטים חדשים בנושא.

תגובות

במאמר זה

נגישות