שמועה: העונה השלישית של Sword Art Online כבר בדרך

כתובית שהופיעה בסוף הסרט החדש של Sword Art Online הציתה גל שמועות לגבי העונה השלישית. בעבר סטודיו A-1 אמר שתצא בעתיד עונה נוספת אם הנובלה הגרפית תמשיך

שמועה חדשה שמסתובבת ברשת ועשויה לעניין את חובבי האנימה אומרת כי העונה השלישית של הסדרה Sword Art Online תוכרז בקרוב. השמועה קיבלה כנפיים אחרי שנודע כי בסוף הסרט החדש, Sword Art Online: Ordinal Scale, שמבוסס על עולם הסדרה ויצא לאחרונה לקולנוע ביפן, מופיעה כתובית בה כתוב "SAO will return".

מה שמחזק את השמועה כי העונה השלישית נמצאת לכל הפחות בתכנון היא העובדה שבעבר הסטודיו שהפיק את שתי העונות הקודמות, A-1, הודיע כי כל עוד הנובלה הגרפית של רקי קאווארה (Reki Kawahara), עליה עיבוד האנימה מבוסס, ממשיכה לצאת לאור, אין סיבה שלא יופקו בעתיד עונות נוספות שלה. מאחר ואכן הנובלה הגרפית ממשיכה לצאת לאור, זה אומר שלא חסר חומר חדש לעבד אל המסך. בנוסף, לא סביר שיוכרז על הפקת סרט חדש כל כך מהר כשהנוכחי רק הגיע לקולנוע, אז אילו אופציות עוד יכולות כבר להיות?

מעניין לעניין באותו נושא, Sword Art Online: Ordinal Scale כבש בסוף השבוע האחרון את המקום הראשון במצעדי מכירות הכרטיסים ברחבי יפן. במקביל, Your Name שקבע שיא חדש בסרט האנימה המכניס ביותר בעולם צנח באותו סוף שבוע אל המקום השמיני במצעד.

גם אם אתם לא גרים בארץ השמש העולה תהיה לכם בקרוב חלון הזדמנויות צר לצפות בו מבלי לחכות שיגיע ל-DVD או בלו-ריי, אבל רק בתנאי שאתם מגיעים בחודש הבא לארצות הברית או קנדה. חברת Aniplex תפיץ אותו באופן מוגבל מאוד – ב-9 במרץ הוא יוקרן בארצות הברית וב-17-19 לאותו חודש בקנדה.

תגובות

במאמר זה

נגישות