לואי סי. קיי. פוטר מקאסט החיים הסודיים של חיות המחמד 2

אולפני יוניברסל פיטרו את הקומיקאי לואי סי. קיי. על אף היותו המדבב הראשי בסרט, לאור ריבוי התלונות נגדו בנוגע להטרדה מינית שהתבררו כנכונות

גל הוידויים ששוטף את הוליווד בנושא ההטרדות המיניות מכה גלים בכל חזית אפשרית. אחת ההשלכות האחרונות של התופעה היא הכרזה של אולפני יוניברסל על פיטור הקומיקאי המפורסם לואי סי. קיי. מהקאסט של סרט האנימציה החיים הסודיים של חיות המחמד 2.

לואי סי. קיי. פוטר מתפקידו לאחר שחמש נשים דיווחו כי הקומיקאי הטריד אותן מינית ולאחר מכן הגיעה נהירה של תלונות נוספות בעלת אופי דומה. סי. קיי. אישר כי כל העדויות הללו אכן נכונות, ובתגובה לכך כל גורם בתעשייה שמכבד את עצמו ניתק את קשריו עמו והתרחק ממנו כמו מאש, כך לפי דיווח באתר Deadline. באופן זה אין ספק כי אולפני יוניברסל נקטו עמדה בנושא הבוער של הטרדות מיניות. יהיה מעניין לראות האם חברות הפקה נוספות ברחבי הוליווד יישרו קו עם החלטה זו ויפעלו באופן דומה.

בסרט האנימציה הראשון של החיים הסודיים של חיות המחמד לואי סי. קיי. דיבב את מקס, כלב מסוג ג'ק ראסל טרייר שהיווה הדמות הראשית של הסיפור. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ברור האם אולפני יוניברסל יכתבו מחדש את הסרט כדי שלא יכלול את דמותו של מקס או פשוט ילהקו לא מדבב מחליף.

החיים הסודיים של חיות המחמד נחשב כאחד מהסרטים המצליחים קופתית של יוניברסל בשנת 2016, עם הכנסות של כ- 875.5 מיליון דולר ברחבי העולם. סרט ההמשך שלו אמור לצאת לא לפני שנת 2019 הרחוקה, מה שאמור לתת ליוניברסל מספיק זמן להחליט כיצד למלא את החלל שהשאירו פיטוריו של לואי סי. קיי. מהתפקיד הראשי.

תגובות

במאמר זה

נגישות