הפוסטר הרשמי הראשון של דדפול 2 הוא באווירת חג ההודיה

הפוסטר החדש של דדפול 2 אמנם לא מכיל כמעט שום פרט שקוהרנטי לסרט עצמו, אבל לפי השמועות ברשת מסתתר מאחוריו רמז לגבי צאת הטריילר המלא הראשון שלו

מכונת השיווק של דדפול הראשון התאפיינה באמצעי שיווק בלתי שגרתיים, ולפי הפוסטר החדש עושה רושם שגם סרט ההמשך דדפול 2 מתכוון ללכת באותם דרכים בלתי קונבנציונליות.

בפוסטר החדש של דדפול 2 רואים את דדפול (ריאן ריינולדס), קייבל (ג'וש ברולין), דומינו (זאזי ביטז), קולוסוס ושאר הדמויות המרכזיות של הסרט יושבות יחדיו סביב שולחן האוכל לארוחת חג ההודיה. מתברר שהפוסטר הזה הוא רפרנס לציור דומה בשם Freedom From Want של הצייר נורמן רוקוול.

הפוסטר כמעט ואינו מכיל עליו טקסט, למעט השנה 2018 שאמורה לציין את תאריך היציאה של הסרט לקולנוע ב-1 ביוני של אותה שנה. שימו לב כי גם שם הסרט עצמו אינו נוכח, מה שמעלה את השאלה האם שמו יהיה משהו מורכב יותר, או אולי מתחכם יותר, מאשר פשוט דדפול 2.

עוד נקודה מעניינת למחשבה היא מדוע נושא הפוסטר הוא דווקא חג ההודיה? מרגע שהפוסטר פורסם, החל גל שמועות לפיו מדובר ברמז שאומר כי במהלך החג יצא טריילר מלא ראשון של הסרט. חג ההודיה יחול השנה ב-23 בנובמבר, אז סמנו את התאריך ביומנים והחזיקו אצבעות שהשמועות יתבררו כנכונות.

עד כה מה שאנחנו יודעים לגבי עלילת דדפול 2 הוא שהמתנקש המקשקש עתיד לחזור לביקור אל האחוזה של חברי האקס-מן. אנו יודעים זאת בזכות סדרה של תמונות שפורסמו על-ידי השחקן ריאן ריינולדס עצמו מתוך סט הצילומים בחשבון הטוויטר שלו, כמו כן גם מצילומים של עוברי אורח שהתמזל מזלם.

תגובות

במאמר זה

נגישות