העונה השניה של איירון פיסט תחל צילומים בדצמבר

מארוול מנסה להתמודד עם הביקורת הקשה על העונה הראשונה של איירון פיסט במינוי שואו-ראנר חדש, אבל אחרי שתלמדו את זהותו לא בטוח שתשמחו

בין אם אתם אוהבים את הסדרה איירון פיסט, אחת מתוצאות שיתוף הפעולה בין נטפליקס לבין ענקית הקומיקס מארוול, ובין אם לא, הצילומים של העונה השניה כבר נראים באופק ויתחילו בתחילת דצמבר הקרוב. את המידע הזה מציג האתר SpoilerTV, שאחד הפיצ'רים שלו הוא רשימה של תחילת כל ההפקות בחודשים הקרובים.

"אנחנו במרחק ארבעה עד חמישה חודשים מתחילת הצילומים", אמר באוגוסט פין ג'ונס, אשר מגלם את הדמות הראשית בסדרה. "הפעם אני מקבל הרבה יותר הכנה לקראת העונה השניה של איירון פיסט, שאני חושב שתשפר דרמטית את רמת סצינות הקרב". לפי לוח הזמנים, עושה רושם שג'ונס צדק בהערכה שלו לגבי תחילת הצילומים. בואו נקווה שהוא גם ידבר אמת לגבי השיפור העתידי של הסדרה עצמה.

מבין ארבע הסדרות של נטפליקס ומארוול, איירון ג'ונס סומנה בתור פרי הביאושים שהצליח לאכזב קשות את הקהל. בניסיון להתגבר על הביקורת הבלתי מחמיאה של הצופים, הוחלט בהפקה להחליף את השואו-ראנר של העונה הקודמת. במקומו יתפוס את ההגה רייבן מצנר (Raven Metzner), שעמד מאחורי הבלתי אנושיים. בינינו, לא בטוח שאלה חדשות טובות בהתחשב בעובדה שהביקורות קטלו אותו ללא טיפת רחמים, כולל שלנו.

איירון פיסט תחזור אל המסך לעונתה השניה בסביבות סוף שנת 2018 עד תחילת שנת 2019. כל הקאסט המקורי, שחוץ מפין ג'ונס כולל גם את ג'סיקה הנוויק, טום פלפרי ושחקנים נוספים, אמור להופיע גם הפעם במלואו.

תגובות

במאמר זה

נגישות