פרטים חדשים על הסדרה החדשה של שר הטבעות

כמה עונות מתוכננות בעיבוד הטלוויזיוני של שר הטבעות? והאם במאי הטרילוגיה הקולנועית, פיטר ג'קסון, מעורב בצורה כלשהי בפרויקט? התשובות בפנים

נחשפו מספר פרטים חדשים על העיבוד הטלוויזיוני של שר הטבעות, שתהיה זמינה לצפייה בשירות הסטרימינג של אמזון.

הפרט החשוב הראשון הוא אורכה של הסדרה. נכון לכרגע כתיבת שורות אלה הוסכם שאורכה יעמוד על עד 5 עונות, עם אפשרות ליצור סדרת ספין-אוף מקבילה. כמובן שקיומה של האחרונה תלוי בהצלחה של הסדרה המרכזית, אז עוד מוקדם מדי לצפות לקבל פרטים עליה בהתחשב בעובדה שהיא אפילו עוד לא הופקה.

עוד נקודה מעניינת, שנוגעת יותר במה שהתרחש מאחורי הקלעים, היא שניטשה תחרות עזה מאוד על רכישת הזכויות להפקת הסדרה של שר הטבעות בין אמזון לבין ענקית הסטרימינג המפורסמת, נטפליקס. כידוע, אמזון ניצחה בסופו של דבר אחרי שהשקיעה 250 מיליון דולר רק כדי לקנות את הזכויות על היצירה של טולקין, זאת עוד לפני ההוצאות הצפויות על ההפקה עצמה שמוערכת בלא פחות ממיליארד דולר.

והנקודה האחרונה, ואולי המעניינת ביותר, היא השאלה האם הבמאי שעמד מאחורי הטרילוגיה הקולנועית, פיטר ג'קסון, יחזור לעסוק בעולם של שר הטבעות עבור המסך הקטן. מה שכן פורסם הוא שהבמאי אכן הוזמן להצטרף לפרויקט, אבל הוא עוד לא השיב על ההזמנה. תשובתו, כפי שניתן לשער, תלויה בשני גורמים עיקריים – האם לא נמאס לו לעסוק במותג אחרי שביים כבר שתי טרילוגיות קולנועיות, אחת של שר הטבעות והשניה של ההוביט; וכמובן, כמה כסף יציעו לו כדי למלא את התפקיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות