הוכרז משחק המשך של Life is Strange

מפתחי Life is Strange ניצלו את ההכרזה על משחק ההמשך גם כדי להודות למעריצים, שבזכותם המשחק המקורי חצה את קו 3 מיליון העותקים במכירות

אחרי ציפייה ארוכה מאוד מצד המעריצים, משחק ההרפתקה המפורסם והמצליח Life is Strange מקבל משחק המשך.

על המשחק החדש, שנכון לרגע כתיבת שורות אלה נקרא בפשטות Life is Strange 2, הכריזה המפתחת Dontnod Entertainment בסרטון יוטיוב שהועלה בסוף השבוע האחרון. לדברי המפתחים, המשחק נמצא בפיתוח עוד משנה שעברה. בנוסף, הם ניצלו את ההזדמנות כדי להודות למעריצים על תמיכתם והודיעו כי Life is Strange חצה במכירות את קו 3 מיליון העותקים.

זמן קצר לאחר עליית הסרטון המדובר נפוצו שמועות ברשת כי Dontnod Entertainment יופיעו בתערוכת E3 הקרובה שתיערך בתחילת חודש יוני. אך בסופו של דבר מתברר כי זו הייתה בעיקר משאלת לב של המעריצים אחרי שחברת ההפצה, Square Enix, הודיעה כי השמועה איננה נכונה.

עלילת Life is Strange מכניסה את השחקן לנעליה של מקס, תלמידת תיכון בעיירה קטנה בשם ארקדיה ביי שמגלה יום אחד כי יש באפשרותה לחזור בזמן בטווח הקצר, מה שמאפשר לה לשנות את החלטותיה בטווח הקצר כאשר היא נקלעת לסיטואציה או דילמה. המשחק הראשון מורכב מחמישה פרקים, כאשר ההחלטות שנעשו בפרקים הראשונים משליכות על התקדמות העלילה בפרקים המאוחרים יותר. יחד עם חברתה קלואי, היא תנסה למנוע אסון מתקרב שמאיים על העיירה השלווה ותושביה.

אך אין זו התכנית היחידה עבור Life is Strange – בחודש יולי האחרון הכריזה חברת Legendary כי היא מתכננת לעבד את המשחק לסדרת רשת, אך מאז לא שמענו על התקדמות משמעותית בפרוייקט זה.

זוהי רק השערה, אבל סביר להניח שמשחק ההמשך של Life is Strange לא יחזור אל הדמויות והעלילה של המשחק הראשון מאחר והסיפור שלו די סגור. נקווה שהחבר'ה ב-Dontnod Entertainment ימצאו סיפור חדש ומעניין לא פחות בשביל המשחק החדש.

תגובות

במאמר זה

נגישות