הטריילר הראשון של סרט האימוג׳י הגיע והקאסט שלו מרשים

מה שנשמע בהתחלה כמו בדיחה קצת מוזרה הפך לעובדה מוגמרת כאשר פורסם הטריילר הראשון של הסרט שמספר על מאחורי הקלעים של האימוג'י

אנחנו בטוחים שבכל פעם שאתם שומעים את צמד המלים ״סרט האימוג׳י״ אתם מופתעים מחדש, אבל זו לא רק בדיחה, הסרט באמת קורה, והיום סוני אפילו פרסמו את הטריילר הראשון שלו.

מה שיותר מפתיע מעצם קיומו של סרט האימוג׳י הוא אנסמבל השחקנים הנפלא שהתאסף סביבו, בינהם טי. ג׳יי. מילר (ארליך בכמן מעמק הסיליקון) כאימוג׳י הגיבור האאוטסיידר שברשותו מגוון הבעות שונות, אנה פאריס (מת לצעוק, גשם של פלאפל), ג׳יימס קורדן (הלייט לייט שואו, אל תוך היער), סופיה ורגרה (גלוריה ממשפחה בהפרעה) ופטריק סטיוארט (פיקארד מסטאר טראק או אקסיבייר מאקס-מן, תלוי את מי שואלים), שאתם לחלוטין לא רוצים לדעת את מי הוא מגלם. סמכו עלינו.

הטריילר הראשון לסרט האימוג׳י ממשיך את טרנד הטריילרים ההוליוודים שתוקף אותנו לאחרונה, בו הטריילר מתחיל למעשה בטיזר לטריילר עצמו. המפיצים נותנים לנו אפס קרדיט, ודואגים ללכוד את תשומת לבנו ההפכפכה על-ידי הקדמה לטריילר, בה רץ קולאז׳ זריז של שוטים צבעוניים במיוחד או בעלי בומים גדולים ומגניבים ומלווים במוסיקה מקפיצה – אותם שוטים שממש בעוד שניות ספורות נראה בטריילר.

ולמקרה שחשבתם שזה מיועד לקהל האמריקאי בלבד, להלן הטריילר הבינלאומי:

 

כך גל הטריילרים-המכילים-טיזרים-לעצמם תקף למשל גם את הטריילר הראשון של העיבוד הקולנועי למגדל האפל של סטיבן קינג, בכיכובם של אידריס אלבה ומת׳יו מקונוהיי, ובהפצת סוני (על-ידי קולומביה שבבעלותם) שוב. הטריילר מתחיל בפרסומת לעצמו עם שוטים של אלבה עושה דברים מגניבים עם אקדחים, שוטים שכאמור חוזרים לאחר מכן משולבים בטריילר עצמו. אך לא מדובר בטרנד של סוני בלבד, שכן השבוע פוקס הוציאו את הטריילר הראשון לסדרת המוטאנטים הצעירים, The Gifted, שהפעיל את אותו הטריק בדיוק, והדוגמאות רק ממשיכות להגיע.

נמשיך לעקוב אחר הטרנד התמוה, ובינתיים סרט האימוג׳י ינסה להפתיע את כולנו כשיגיע למסך הגדול ב-28 ביולי הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות