הסרט האגדה של טרזן נקטל על ידי המבקרים

ממוצע הביקורות של הסרט "האגדה של טרזן" עומד על 43. המבקרים טוענים כי העלילה שלו לוקה בחסר ושהוא נשען יותר מדי על גרפיקה של CGI

טרזן אולי נחשב מלך הג'ונגל בסרט האגדה של טרזן, אבל לפי רוב המבקרים הוא רחוק מלהיות מלך באולמות הקולנוע.

לפי האתר MetaCritic, הציון הממוצע של האגדה של טרזן עומד על 43 נקודות בלבד אחרי שקלול של 38 ביקורות. באתר Rotten Tomatoes הממוצע שלו עומד על ציון עוד יותר מביך של 34. המבקרים טוענים כי נקודות התורפה העיקריות של הסרט היא תסריט לוקה בחסר והישענות גדולה מדי על אפקטים של CGI בניסיון לפצות על המחסור שלו בתוכן משמעותי כלשהו.

להלן ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות שקטלו את הסרט:

USA Today, ציון 50: "על אף שהוא נראה נהדר עם גרפיקת המחשב ועם חיות שנראות ריאליסטיות, הסיפור מתרכז יותר מדי בגיבור נוקשה ובאנטגוניסט חד מימדי מאשר בנושאים כבדי משקל יותר שעולים במהלכו".

Consequence of Sound, ציון 42: "טרזן דל מדי מכדי לרגש לאורך זמן, רציני מדי מכדי שיהיה כיפי ומסתמך יותר מדי על CGI מכדי באמת להלהיב".

Los Angeles Times, ציון 40: "חלק מהזמן טרזן מרגיש כאילו כלב אכל לו את התסריט".

למען האיזון, להלן כמה ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות שניסו להיות יותר סלחניות כלפי האגדה של טרזן:

ReelViews, ציון 75: "בניגוד לכותרים מאכזבים רבים שיצאו השנה, טרזן הוא דווקא בידור טוב".

Austin Chronicle, ציון 67: "בסופו של דבר מתברר כי האגדה של טרזן לא כזה רע, והסרט השקיט את רוב החששות שהיו לי כלפיו באמצעות החיות והג'ונגל שהוא יצר, שמשרתים את המטרה להעצים את הסיפור".

האם המבקרים מגזימים בתגובתם או שהם צודקים? עוד מעט תהיה לכם הזדמנות לשפוט בעצמכם. האגדה של טרזן יוקרן באולמות הקולנוע בארץ החל מסוף השבוע הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות