במאית The Leftovers תביים את הפיילוט של "השומרים"

הבמאית ניקול קאסל תשתף פעולה עם דמון לינדלוף על סט הצילומים לפרק הפיילוט של "השומרים", עיבוד טלוויזיוני לקומיקס הידוע שמופק עבור HBO האמריקאית

פרק הפיילוט לעיבוד הטלוויזיה הפוטנציאלי של סדרת הקומיקס השומרים מתחיל לאט לאט לקרום עור וגידים, הפעם בדמות ההצטרפות של הבמאית ניקול קאסל (Nicole Kassell) אל סט הצילומים.

אל העבודה של ניקול קאסל אולי נחשפתם אם צפיתם בסדרת האימה הבדיונית The Leftovers (הנותרים בתרגום חופשי לעברית), שמספרת על ההשלכות של היעלמות מסתורית של שני אחוזים מאוכלוסיית כדור הארץ בבת אחת. בנוסף, היא ביימה כמה פרקים עבור הסדרות סמוך על סול, ווסטוורלד, האמריקאים ועוד. בימים אלה היא גם עובדת על עיבוד של Castle Rock מאת הסופר סטיבן קינג.

ניקול קאסל תצטרף אל דמון לינדלוף (Damon Lindelof), שבדומה לבמאית גם הוא במקור מגיע מ-The Leftovers. צילומי פרק הפיילוט של השומרים עבור רשת הכבלים האמריקאית המפורסמת HBO יתחילו בחודש מרץ הקרוב. המשמעות היא שלשניים נותרו עוד פחות מחודשיים לארגן את כל מה שדרוש לקראת הצילומים, כולל ליהוק שחקנים לתפקידים השונים שאנחנו כבר מצפים מאוד לשמוע עליהם.

בחודש יוני האחרון החלו לצוץ שמועות ברחבי הרשת על אפשרות ממשית של עיבוד טלוויזיוני עבור סדרת הקומיקס השומרים של אלן מור. השמועות אמרו גם כי לסדרה החדשה לא יהיה קשר לעיבוד הקולנועי משנת 2009 של זאק סניידר, שקיבל ביקורות מעורבות מצד אחד והיה רחוק מלהיות הצלחה מסחררת בקופות מצד שני, אלא תהווה דף חדש לחלוטין. זמן קצר לאחר מכן התברר כי השמועות הללו אכן נכונות ותהליך הפקת פרק הפיילוט החל לנוע.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות