טרילוגיית סרטי "בחזרה לעתיד" תקבל לראשונה סדרת מנגה

את המנגה של בחזרה לעתיד יאייר לא אחר מהמאייר של One Punch Man ועל התסריט אחראי בוב גייל, התסריטאי של הסרטים המקוריים משנות השמונים

עוד כמה חודשים נדע איך אומרים Great Scott ביפנית – לאחרונה הוכרז כי טרילוגיית סרטי בחזרה לעתיד הנוסטלגית של רוברט זמקיס תקבל לראשונה סדרת מנגה, והשמות שעומדים מאחוריה הופכים את כל הרעיון לעוד יותר מרגש עבור מביני עניין.

ההכרזה נעשתה במהלך הקרנה מיוחדת ביפן של הסרט שחקן מספר אחד, עיבוד קולנועי שמבוסס על הקומיקס של ארנסט קליין. במסגרת האירוע עלה לבמה יוסוקה מוראטה (Yuusuke Murata), המאייר של המנגה המפורסמת One Punch Man בגלגולה המקצועי יותר (לא זו של היוצר האנונימי ONE) והכריז כי הוא עובד על סדרת מנגה חדשה שמבוססת על סרטי בחזרה לעתיד.

המנגה, שתיקרא בקצרה BFFT (ראשי תיבות של Back to the Future), תעקוב אחרי העלילה של הסרטים המקוריים משנות ה-80 אבל תוסיף כמה חלקים צדדים חדשים לסיפור שלא ראינו לפני כן. על עבודת הכתיבה משגיח מלמעלה בוב גייל (Bob Gale), התסריטאי והמפיק של בחזרה לעתיד המקורי.

אל ההכרזה התווספה תמונה ראשונה מתוך המנגה שמאגדת בתוכה את הדמויות. במרכז התמונה ניתן לראות את הדמות הראשית, מרטי מקפליי, מחזיקה Hover Board כשמאחוריו ברקע נמצאת מכונית הדלוריאן וסימני שריפת הכביש המאפיינים אותה כאשר היא נעה בזמן. בתמונה ניתן להבחין גם בידידו הטוב הדוקטור אמט בראון, ביריבו המושבע ביף, בגרסאות הצעירות יותר של הוריו ובדמויות ואייקונים נוספים רבים שמוכרים לכל מי שצפה בשלושת הסרטים.

הפרק הראשון של BTTF עתיד לצאת לאור ב-20 באפריל, ובאופן אישי הלוואי והייתה לי דלוריאן כדי לקפוץ ישר אל התאריך הזה.

תגובות

במאמר זה

נגישות