שמועה: ג'ניפר לורנס תלוהק לאתחול של אושן 11

אחרי שעשתה חיל בארבעת סרטי משחקי הרעב ובשלושת סרטי אקס-מן האחרונים, יכול להיות שהתחנה הבאה בקריירה של ג'ניפר לורנס תהיה האתחול של סרט הגנבים אושן 11

שמועה חדשה ברשת טוענת שהמפיקים של האתחול לסרט הגנבים עמוס הכוכבים אושן 11 מעוניינים ללהק לפרוייקט את השחקנית ג'ניפר לורנס (קטניס במשחקי הרעב ומיסטיק באקס מן). אם השמועה נכונה ואם לורנס אכן תקבל את ההצעה, היא תשחק בסט לצידה של סנדרה בולוק וככל הנראה תגלם את יד ימינה הנאמנה.

פרוייקט האתחול הוכרז לראשונה בחודש אוקטובר האחרון, כאשר מלאכת הבימוי של הסרט מוטלת על הבמאי גארי רוס (משחקי הרעב). מאז אוקטובר שמר הפרוייקט על שקט תעשייתי, אבל עכשיו הוא חזר לכותרות בזכות השמועה על הרצון ללהק אליו את ג'ניפר לורנס.

נכון לכרגע יש לנו גם כמה רסיסי מידע לגבי עלילת הסרט – סנדרה בולוק תגלם את אחותו של דני אושן, מנהיג חבורת הגנבים בטרילוגיית הסרטים המקורית שגולם בזמנו על ידי ג'ורג' קלוני. הדמות אותה תגלם בולוק אמורה לגבש קבוצת גנבים משלה על טהרת המין הנשי במטרה לשים יד על שרשרת יקרת ערך.

צילומי הסרט אמורים להתחיל בעונת הסתיו הקרובה, אז נדע בוודאות את הרכב הקאסט המתגבש. עוד לא ידוע האם שחקנים בולטים מהטרילוגיה המקורית כמו ג'ורג' קלוני, בראד פיט או ג'וליה רוברטס יבואו להופעת אורח, אבל זה בהחלט יכול להיות טאץ' מעניין שיחבר בין הסרטים.

מאחר ועוד לא פורסמה שום הודעה רשמית בנושא מטעם ההפקה או מטעמה של השחקנית ג'ניפר לורנס, מומלץ לקחת את הדברים בעירבון מוגבל עד שהעניינים יתבהרו.

הפמניזם משתלט על האתחולים?

אתחולים לסרטים אינם תופעה חדשה בהוליווד כלל, אבל עושה רושם שמשתרש בתעשיית הקולנוע האמריקאית מנהג חדש – היפוך מגדרי בסרטים בהם עיקר הקאסט היה גברי.

חוץ מאושן 11 המאותחל שנמצא רק בתחילת דרכו, דוגמה נוספת למנהג החדש הזה הוא הסרט מכסחות השדים, האתחול של סרטי מכסחי השדים בו מככבים ביל מארי ודן אקרויד בתפקידים הראשיים. רק העתיד יגלה האם זו מגמה שתלך ותתרחב או רק צירוף מקרים שאין לו שום משמעות מיוחדת. מכסחות השדים יגיע לאקרנים בחודש יולי הקרוב, אז נדע האם ועד קדימה ההיפוכים המגדריים הללו אכן תורמים לסרט.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות