אחרוני הג'דיי יהיה הסרט הארוך ביותר של מלחמת הכוכבים

השמועות לגבי אורכו של אחרוני הג'דיי אושרו על ידי הכותב והבמאי של הסרט, ריאן ג'ונסון, במסגרת מסיבת עיתונאים שהתקיימה לאחרונה בפריז

כדאי שבדרך אל אולם הקולנוע תצטיידו בהרבה פופקורן ושתיה, כי בהחלט תצטרכו אותם. אחרוני הג'דיי, הסרט השמיני בסדרת הסרטים המרכזית של מלחמת הכוכבים, יהיה הארוך ביותר בסדרה – 150 דקות, כלומר שעתיים וחצי כולל קרדיטים.

את הדברים אישר הכותב והבמאי של אחרוני הג'דיי, ריאן ג'ונסון, במהלך מסיבת עיתונאים שהתקיימה בפריז. בעבר זו הייתה רק שמועה שהסרט יארך שעתיים וחצי, שמועה שהתבססה על כמה בתי קולנוע בודדים שהציגו את הנתון הזה באתר שלהם, אך בזמנו לא קיבלנו שום תגובה רשמית בנושא.

לשם ההשוואה, עד כה הסרט הארוך ביותר של מלחמת הכוכבים היה נקמת הסית', שאורכו עומד על 140 דקות; והסרט שפתח את הטרילוגיה החדשה בשנת 2015, תקווה חדשה, הוא באורך 125 דקות בלבד.

במסגרת מסיבת העיתונאים בפריז, ג'ונסון התייחס לעבודה על אחרוני הג'דיי בפרט ולעבודה עם דיסני בכלל:

"דיסני נתנה לנו חופש אמיתי בכתיבה. זה היה משהו באמת אורגני. עבורי, זה הרגיש כאילו חזרתי לעבוד על הסרטים הישנים שלי".

 

אחרוני הג'דיי ימשיך באופן ישיר מאיפה שהסרט הקודם, תקווה חדשה, עצר בסופו כאשר ריי הצליחה לאתר את לוק סקייווקר. מהטריילרים האחרונים ניתן להבין כי לוק עתיד לאמן את ריי בתורת הג'דיי ושלחלק זה של העלילה יהיה משקל גדול בסרט.

אחרוני הג'דיי יגיע אל אולמות הקולנוע ב-13 בדצמבר. רק אל תשכחו לשריין כרטיסים מראש, כי הרי ידוע שמקומות ישיבה גרועים מובילים לצד האפל…

תגובות

במאמר זה

נגישות