טיזר ראשון של "קריפטון" הודלף ליוטיוב – והוסר

יוטוברים זריזים הספיקו להעלות את הטיזר של קריפטון לערוצים שלהם במסגרת סרטוני תגובה שעשו עליו, מה שמאפשר לגולשים לצפות בו בכל זאת

מדי פעם אנחנו שומעים משהו על קריפטון, סדרת הפריקוול שתעסוק בתולדות כוכב הבית של גיבור-העל סופרמן שנחרב כולו, אבל סוף-סוף יש לנו עדכון רציני בנושא – טיזר הראשון של הסדרה דלף לרשת.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אמנם הטריילר הרשמי כבר הוסר מיוטיוב, מה שאומר שכנראה מדובר בדבר האמיתי, אבל יוטוברים זריזים כבר העלו אותו לערוצים שלהם במסגרת סרטוני תגובה עליו. צירפנו מטה סרטון אחד ייצוגי לדוגמה, אבל חיפוש פשוט ביוטיוב של המלים Krypton trailer reaction יספק לכם תוצאות נוספות לבחירתכם.

בטיזר רואים את סבו של סופרמן ושומעים אותו מדבר ברקע. בנוסף, רואים כיצד התנהלו החיים על הכוכב קריפטון לפני שנהרס.

עלילת קריפטון, שתשודר בבוא העת בערוץ SyFy, תחשוף בפני הצופים את השורשים של המשפחה של סופרמן. היא תחל שני דורות אחורה ותתמקד בסבא של סופרמן, ג'ור-אל, שמנסה מצד אחד לנקות את שם המשפחה מאות קלון שדבק בה ומצד שני לעשות סדר בקריפטון, שהולך לכיוון של כאוס. אמנם כולנו יודעים כיצד זה עתיד להיגמר, אבל יהיה מעניין לראות את הדרך לשם מתעוררת לחיים על המסך הקטן.

קריפטון יופק על ידי Warner Horizon Television. הוא יתבסס על קומיקס שפורסם על ידי DC ושנוצר על ידי ג'רי סיגל וג'ו שוסטר. המפיק בפועל יהיה דיוויד גוייר, שנטל בעבר חלק בהפקתם של איש הפלדה, באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק וטרילוגיית האביר האפל. בנוסף, הוא יהיה אחראי גם על הפיכת עלילת הקומיקס לתסריט ביחד עם איאן גולדברג, שעבד על הסדרה Terminator: The Sarah Connor Chronicles. בסך הכל עושה רושם שמדובר בצוות מבטיח.

אמנם עוד אין לנו תאריך מדוייק מתי הסדרה החדשה תשודר, אבל לפי הטיזר זה צפוי לקרות עוד במהלך השנה הנוכחית.

תגובות

במאמר זה

נגישות