אל תקומו: שומרי הגלקסיה חלק 2 יכלול 5 סצנות פוסט-קרדיטים

שומרי הגלקסיה חלק 2 יכלול 4 סצינות במהלך הקרדיטים ועוד אחת בסיומן. וגם: הבמאי והתסריטאי ג'יימס גאן עובד כבר על הסרט השלישי בסדרה

שומרי הגלקסיה חלק 2 הולך ומתקרב, ובנתיים נראה שנצטרך להצטייד לקראתו בדלי פופקורן גדול במיוחד: תסריטאי-במאי הסרט, ג׳יימס גאן, הצהיר כי לסרט יש לא פחות מחמש סצנות לאחר הקרדיטים:

Screen Rant צייצו כי לסרט ישנן ארבע סצנות אחרי-הקרדיטים, וגאן תיקן עם אימוג׳י מחייך שמדובר למעשה בחמש. נראה כי ארבע מהסצנות המדוברות יהיו באמצע הקרדיטים, ואחת תופיע בסיום הקרדיטים במלואם. רובן יהיו סצנות שנועדו בעיקר בשביל הצחוק (א-לה סצנת המחווה המפתיעה להווארד הברווז משומרי הגלקסיה הראשון), אך כרגיל יהיו גם כאלו בעלות חשיבות להמשך היקום הסינמטי.

צופי מארוול מורגלים להמתין במושבם בבתי הקולנוע עד שהמסך מחשיך לגמרי, שכן מארוול החלו עם מסורת סצנות הפוסט-קרדיטים כבר באיירון מן מ-2008, הסרט הראשון ביקום הסינמטי שלהם. אז סמואל ל. ג׳קסון הופיע לראשונה כניק פיורי, ולשמחתם של מעריצי מארוול ברחבי העולם צייץ את המילה ״הנוקמים״. השאר היא היסטוריה של למעלה מ-10 מליארד דולר.

בנוסף להכרזה על המספר הבלתי רגיל של סצנות הפוסט-קרידטים, גאן, שגם כתב וביים כידוע את שומרי הגלקסיה הראשון, הכריז השבוע שהוא יחזור לכתוב ולביים את החלק השלישי של המותג אותו הוא הביא לחיים ולרמת הפופולאריות ההיסטרית שזכה להגאן שיתף את עוקביו בפייסבוק ומעריצי הסרט, אותם כינה ״האנשים החשובים ביותר ב-Guardiansverse״ כי ״לאחר חודשים רבים של הרהורים ודיונים, הוא יודע את התשובה״. לפי דבריו, ״אהבתו לכל הגיבורים מהסרטים עמוקה יותר ממה שניתן לדמיין, והוא מרגיש שיש להם עוד הרפתקאות לעבור, ודברים ללמוד על עצמם ועל היקום המופלא, אך לפעמים מבהיל, שכולנו חיים בו״. גאן כמובן גם שיבח את הצוות איתו משתף פעולה באולפני מארוול ודיסני.

כריס פראט, זואי סלדנה, וין דיזל, בראדלי קופר ודייב באטיסטה חוזרים לככב בסרט שומרי הגלקסיה חלק 2, שמגיע לאקרנים ב-2 במאי הקרוב. מכירת הכרטיסים המוקדמת תיפתח מחר בבתי הקולנוע של רשתות יס פלנט, רב חן, גלובוס מקס וסינמה סיטי לגרסאות הדו-מימד, תלת-מימד ואיימקס.

תגובות

במאמר זה

נגישות