קיט הרינגטון וליב טיילר יככבו יחד בסדרה חדשה של BBC

הרינגטון וטיילר יופיעו בדרמה תקופתית קצרה בשם Gunpowder, שתעסוק במזימה הכושלת של גאי פוקס לפוצץ את בית הלורדים כדי להתנקש במלך

קיט הרינגטון, אותו כולנו מכירים בתור ג'ון סנואו מסדרת משחקי הכס, והשחקנית ליב טיילר יככבו יחד בסדרה קצרה חדשה, דרמה תקופתית של רשת BBC שתיקרא Gunpowder ("אבק שריפה" בתרגום חופשי לעברית).

עלילת הסדרה Gunpowder תתגולל בשנת 1605 ותעסוק בניסיון של גאי פוקס, שעל שמו קרויה המסיכה המפורסמת שמופיעה בסרט ונדטה, וקבוצתו לפוצץ את בית הלורדים האנגלי כדי להרוג את המלך ג'יימס הראשון הפרותסנטי במטרה להושיב על כס המלכות מלך חדש מהזרם הנוצרי קתולי. המזימה נכשלה בחמישי בנובמבר אחרי שהרשויות מצאו חומרי נפץ על יד ארמון ווסטמיניסטר ותפסו את גאי פוקס על חם. מאותו יום החלה המסורת השנתית באנגליה לחגוג את "ערב גאי פוקס" באותו תאריך עם מדורות וזיקוקים.

הרינגטון יגלם את דמותו של רוברט קטסבי (Robert Catesby), שנחשב בתור המוח שתיכנן את כל המבצע. לייב טיילר תגלם את בת דודתו של קטסבי, אן ואוקס (Anne Vaux). אל השניים על הסט יצטרפו מארק גאטיס (שרלוק ודוקטור הו) בתפקיד "ראש המרגלים" (Spymaster in chief) של המלך ג'יימס ופיטר מולאן (יקסלי בשני הסרטים האחרונים של הארי פוטר) יופיע בתפקיד האב גרנט, שעל אף היותו סולד מהמלך ג'יימס מעוניין לשמור על השלום.

ההפקה של Gunpowder תחל בחודש הבא וככל הנראה הסדרה תהיה מורכבת משלושה פרקים בלבד. הרינגטון עצמו, בנוסף לתפקידו כשחקן, ישמש גם כמפיק שותף של הפרוייקט. על מלאכת הבימוי יהיה אחראי הבמאי האנגלי ג'יי בלייקסון.

תגובות

במאמר זה

נגישות