קיק-אס חוזר בקרוב, היכונו לפרוטגוניסטית חדשה

הקומיקס החדש של קיק-אס עתיד לצאת בתחילת השנה הבאה, ופרוטגוניסטית חדשה תחליף את דייב ליזווסקי, התיכוניסט החנון שכיכב בסדרה המקורית

קיק-אס של מארק מילר עתיד לחזור אל מדפי חנויות הקומיקס בשנה הבאה. החדשות הפחות טובות: הפרוטגוניסט של הקומיקס המקורי לא ימשיך להופיע בסדרת הקומיקס העתידית ויוחלף בפרוטגוניסטית חדשה.

במקום דייב ליזווסקי, התיכוניסט החנון שיום אחד פשוט נמאס לו מכל האלימות סביבו והחליט לעטות על עצמו תחפושת גיבור-על מאולתרת, יפנה את מקומו לטובת פיישנס לי (Patience Lee. האם יש פה משחק מלים נסתר עם "סבלנות"?). לי היא אישה שחורה ואמא לילדים צעירים, שכנראה מוצאת סיבות משלה להסתובב ברחובות ולכסח בריונים מזדמנים.

"תמיד רציתי לעשות כמו דוקטור הו או הפלאש וליצור דמות מורשת (Legacy)", מסביר מארק מילר בראיון שפורסם באתר Entertainment Weekly. "קיק-אס מעוצב כדי לתמוך ברעיון הזה. הרעיון שקיק-אס המקורי נתן השראה לאנשים אחרים לשים תחפושת וללכת לנקות את השכונה שלהם, זה מה שקורה פה".

עם שינוי הדמות גם המקום בו מתרחשת העלילה ישתנה, ונעבור מניו-יורק לניו-מקסיקו. מילר מסביר ש"רציתי לנער קצת את סיפור המסגרת ולהעביר את הכל לניו-מקסיקו. הדמות הראשית היא אישה בשנות ה-30 המוקדמות לחייה. היא לוחמת בצבא שחוזרת הביתה ומגלה שהחיים שלה השתנו לגמרי ממה שהיא זכרה שהשאירה מאחור כשהיא יצאה להילחם באפגניסטן".

שינוי משמעותי נוסף בנוגע לקומיקס של קיק-אס הוא מעבר להוצאה אחרת – הסדרה תעבור ממארוול אל הוצאת Image Comics.

החוברת הראשונה של בסדרת קיק-אס החדשה של מארק מילר וג'ון רומיטה ג'וניור עתידה לנחות על המדפים ב-24 בפברואר 2018, מה שגם יסמל את יום ההולדת העשירי של המותג. מזל טוב.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות