האם השופט דרד יהפוך לסדרת טלוויזיה?

שלוש שנים עברו מאז הכישלון המסחרי של השופט דרד בקולנוע, אבל לפי דברי השחקן קארל אורבן מתקיימים כיום דיונים על הבאת השוטר הקשוח אל המסך הקטן

השחקן קארל אורבן הודיע במסגרת כנס Calgary Expo כי השופט דרד עשוי להגיע אל המסך הקטן.

במהלך הכנס נשאל השחקן האם נזכה לראות שוב את דמותו של השופט דרד בעתיד הקרוב. אורבן לא ענה ישירות על השאלה אבל אמר שבימים אלה מתקיימות שיחות עם אמזון ונטפליקס ולכן זה בהחלט אפשרי שהשופט דרד יקבל עיבוד כסדרת טלוויזיה.

אורבן גילם את השופט דרד בסרט הקולנוע משנת 2012 שאתחל מחדש את המותג על המסך הגדול, מעל עשור וחצי אחרי שסילבסטר סטאלון נכנס לאותו תפקיד ב-1995. על אף שהביקורות כלפיו היו סבירות, האתחול הוכרז מהר מאוד ככישלון כלכלי אחרי שלא הצליח להחזיר את ההשקעה הכספית שהושקעה בו ושעמדה על סך 50 מיליון דולר.

את הרמז הראשון על המשך אפשרי של השופט דרד קיבלנו דרך חשבון הטוויטר הרשמי של אורבן בחודש שעבר, אז כתב שהוא ישמח לגלם שוב את השופט שהוא גם המושבעים וגם המוציא להורג. כמובן שאף אחד לא התייחס להצהרה הזו ברצינות משתי סיבות – הראשונה היא ששחקנים יוצאים בהכרזות כאלה כל הזמן בתקוה להשיג תפקידים והשניה היא שבזמנו התסריטאי והבמאי של האתחול אמר שאין לו שום כוונה לכתוב סרט המשך.

נקווה שיהיו לנו תשובות יותר ברורות בנושא זה בקרוב. בין אם השופט דרד יחזור כסדרה ובין אם לא, את אורבן אנו נזכה לראות שוב על המסך הגדול בסרט Star Trek Beyond שעתיד לצאת אל האקרנים בסביבות סוף חודש יולי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות