הגיע הזמן: המשחק DC Universe Online זמין לאקס בוקס

אחרי חמש שנים שלמות של המתנה מתסכלת במיוחד, שחקני האקס בוקס יכולים לשחק ב-DC Universe Online ישירות מהקונסולה שלהם ובחינם

החל מתחילת חודש מאי שחקני האקס בוקס 1 יכולים לראשונה לשים את ידיהם על משחק התפקידים המקוון DC Universe Online.

למי שאינו מכיר, DC Universe Online הוא משחק תפקידים בו השחקן יכול ליצור דמות של גיבור-על משלו בסגנון של סופרמן או באטמן כדי להגן על שלום העולם, או לחילופין להצטרף דווקא לנבלים כמו הג'וקר או הארלי קווין ולהטיל אימה על העיר. במשחק תוכלו לחקור ערים שהופיעו בסדרות הקומיקס השונות כמו גותהם של באטמן או מטרופוליס של סופרמן. בנוסף, תוכלו לעצב את גיבור העל הפרטי שלכם כאוות נפשכם ולצייד אותו באחד מתוך 14 כוחות מיוחדים כמו חשמל, קרח ועוד.

DC Universe Online יצא למחשב עוד בשנת 2011, אך שחקני קונסולת האקס בוקס דרשו כבר אז גרסה של המשחק שתתאים לקונסולה של מיקרוסופט. כנראה שלקודקודים שם למעלה לא בער להיענות לבקשה ולכן לבעלי האקס בוקס 1 לקח 5 שנים עד שסוף סוף קיבלו את ההזדמנות לבוא על סיפוקם. בתור פרס ניחומים, אולי, שחקני אקס בוקס שיורידו את המשחק יקבלו במתנה שלושה חפצים בלעדיים שאמורים לעזור להם להתקדם מהר יותר בהשוואה לשחקן מתחיל רגיל.

DC Universe Online זמין כבר עכשיו להורדה בגרסה חינמית. לפרטים מלאים על ההטבות שמקבלים מי שהחליטו לפתוח את הארנק בשביל מנוי בתשלום אתם מוזמנים לבדוק את האתר הרשמי של המשחק ולהתרשם בעצמכם האם ההשקעה תשתלם לכם או לא. אם אין לכם קונסולה אתם יכולים להוריד את המשחק מהחנות הוירטואלית Steam כדי להתנסות בו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות