הפקת הסרט Aquaman נמצאת בצרות

הסרט Aquaman נכנס לתסבוכת אחרי שהבמאי שלו איבד עניין בפרוייקט והחליט לפרוש ממנו. במקביל, הסרט שמבוסס על הקומיקס הפלאש נתקל בבעיה דומה

עדכון: ג'יימס וואן פרסם תגובה בחשבון הטוויטר שלו שמפריכה את השמועה לפיה הוא עוזב את Aquaman. בתגובתו מסביר וואן שהסיבה לכך שירד מתחת לראדאר בשבועיים האחרונים הייתה כדי לעבוד על The Conjuring 2.

הידיעה המקורית:

ב-DC מנסים להביא לעולם יקום סינמטי משלהם שמתחיל עם הסרט באטמן נגד סופרמן בדומה למה שהמתחרה הגדולה מארוול עשתה, אבל עושה רושם שהתהליך נתקל בחבלי לידה – הפקת הסרט Aquanman נעצרה בגלל בעיה בלתי צפויה.

הבעיה הבלתי צפויה בה ההפקה של הסרט נתקלה היא מה שנראה כמו עזיבתו הפתאומית של ג'יימס וואן (מהיר ועצבני 7), את תפקידו כבמאי הסרט. כרגע לא ברור לנו מה בדיוק הסיבה לפרישתו מהתפקיד, אבל שמועות טוענות שהנסיבות לכך קשורות ל"הבדלים אומנותיים" בין הבמאי לבין ההפקה.

טענות אחרות ברשת אומרות כי מדובר רק בתירוץ של וואן לעזוב את הפרוייקט ושהסיבה האמיתית להחלטה הזו הרבה יותר פשוטה – הבמאי איבד עניין ב-Aquaman והוא מעדיף להשקיע את זמנו בסרטים אחרים כמו The Conjuring 2 ו-Lights Out. עושה רושם ש-Aquaman צריך את וואן, אבל וואן מנסה להחליט האם זה שווה בכלל את כל הטרחה מצידו שכרוכה בכך.

Aquaman אמור לפי התכנון המקורי לצאת מתישהו בשנת 2018, כאשר את התפקיד הראשי יגלם ג'ייסון מומואה (קאל דרוגו מסדרת משחקי הכס). הדמות קיבלה הופעת אורח קצרה בבאטמן נגד סופרמן: שחר הצדק אבל ב-DC רוצים לתת לה סרט משלה באורך מלא כהכנה לקראת הסרט ליגת הצדק, בדומה להנוקמים של מארוול שאיחד דמויות ראשיות מכמה סרטים בסרט אחד.

גם הפלאש נכנס לתסבוכת

אומרים שצרות באות בצרורות, וכנראה שהאמרה הזו נכונה מאוד לגבי DC. סרט נוסף שהפקתו סובלת מצרות הוא של גיבור העל הפלאש, שהבמאי שלו, סת' גרהם סמית', הכריז על פרישתו לפני כמה ימים. הסיבה – "הבדלים אומנותיים". לפחות DC יכולה להתנחם בעובדה שגרהם סמית' אינו פורש לחלוטין מהפרוייקט הזה, אלא ימשיך להשתתף בו כתסריטאי. במקביל, גרהם סמית' אמור להתחיל לעבוד על סרט ההמשך של ביטלג'וס.

הסרט של הפלאש אמור להגיע לאקרנים בסמיכות ל-Aquaman, כלומר ב-2018. את האיש המהיר בעולם יגלם השחקן עזרא מילר, שעתיד לשחק גם בחיות הפלא והיכן למצוא אותן, סרט ספין-אוף בעולם של הארי פוטר.

לפי איך שהדברים נראים כרגע, אם DC לא תפתור את הבעיות הללו בקרוב מאוד היא כנראה תיאלץ לדחות את לוח הזמנים של לפחות חלק מהסרטים שלה.

תגובות

במאמר זה

נגישות