מפחיד: שחקן "המתים המהלכים" קיבל איומים על חייו ממעריצים

ג'וש מק'דרמיט, שמגלם בסדרה את יוג'ין, קיבל איומים על חייו ממעריצים שזעמו על ההחלטות של הדמות בעונה הקודמת. השחקן בתגובה סגר את חשבון הפייסבוק שלו

זה לא חדש שמעריצים נקשרים עמוקות אל דמויות בדיוניות של סדרות, סרטים או ספרים שהם אוהבים, אבל יש כאלה שהולכים רחוק מדי עד לרמה של פגיעה בשחקן שמגלם את אותה דמות. הפעם השחקן ג'וש מק'דרמיט, שמגלם את יוג'ין בסדרה המתים המהלכים, נפל קורבן למקרה כזה.

לאחרונה מק'דרמיט סגר את כל חשבונות המדיה החברתית שברשותו אחרי שמעריצים של המתים המהלכים שלחו לו איומי רצח מפורשים. הסיבה לכך נעוצה בהחלטה של דמותו יוג'ין להצטרף לניגן, הנבל של הסדרה.

מק'דרמיט לא פירט על תוכן האיומים שקיבל או בכמה איומים מדובר. הנה חלק ממה שהוא אמר בסרטון הלייב האחרון שפרסם בפייסבוק לפני שמחק את כל החשבונות:

"איומי מוות? אל תשלחו לי איומי מוות, כי אני מדווח על כל השיט הזה למשטרה. נשבר לי מזה. אתם יכולים לשנוא את יוג'ין, לא אכפת לי. אני אתווכח איתכם שאתם טועים, אבל מותר לכם לחשוב מה שתרצו. כשאתם מאחלים שאמות, אני כבר לא יודע האם אתם מתכוונים ליוג'ין או לג'וש ואני מתכוון לדווח על השיט הזה".

כאות הזדהות עם סבלו של השחקן והעלאת המודעות לתופעה הבזויה הזו של בריונות רשת חסרת רסן, ערוץ הטוויטר הרשמי של המתים המהלכים העלה עותק של הסרטון של ג'וש.

בנימה אישית יותר, מצער לשמוע על מקרים כאלה בהם מעריצים אינם מסוגלים להפריד בין הדמות לבין השחקן ומטרידים את האחרון, שרק עשה את עבודתו נאמנה. אנשים כאלה עושים לכולנו שם רע ואני מקווה שסיפורים מסוג זה יכחדו מן העולם.

העונה השביעית של המתים המהלכים, שלמעט בפרק הבכורה שלה סבלה מרייטינג מדשדש, הסתיימה לפני כחודש. מדוע הרייטינג צנח? יש לנו דעה או שתיים בעניין.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות