גיבורי-על, סטאר טרק וכלבי אשמורת – המשחקים החמים של חודש מאי

אמצע השנה הוא קצת זמן מת בנוגע למשחקים חדשים וזה הזמן לעשות השלמות, אבל אם אתם בכל זאת מחפשים משהו חדש לגמרי, הנה מעט המשחקים המעניינים שעומדים לצאת החודש

למרות שהשנה היו לנו כמה חודשים ראשונים עמוסים מהרגיל במשחקים מצוינים, דווקא באמצע השנה, שחודש מאי מסמנת את תחילתה, השנה הזו מתנהגת כשנה רגילה ולא יוצאים אל השוק הרבה משחקים חדשים. זה בדיוק הזמן להשלים את כל המשחקים השווים מהחודשים האחרונים שלא הספקתם לשחק בהם ובטוח יש לא מעט כאלה, במיוחד אם אתם בעלי קונסולת PS4 שחגגה תחילת שנה מדהימה. אם אתם בכל זאת מחפשים משהו חדש לגמרי, הנה מעט המשחקים המעניינים שעומדים לצאת החודש.

Prey

Prey הוא סוג של ריבוט למשחק באותו השם שיצא ב-2006. המשחק ההוא היה משחק יריות בגוף ראשון שעשה שימוש בפורטלים שעזרו לעבור ממקום למקום, קצת כמו סדרת Portal רק עם הרבה אקשן במקום חידות. היה אמור לצאת לו גם משחק המשך שהתעכב שנים עד שבוטל ב-2014. המשחק החדש הוא לא גרסה חדשה למשחק ההמשך הזה, אלא גרסה חדשה לגמרי, שאמורה להיות סוג של המשך רוחני למשחק System shock, שהיה הרבה יותר משחק תפקידים עתידני מאשר משחק אקשן. אתם משחקים את מורגן יו, שנמצא על ספינת החלל טאלוס I שמקיפה את הירח וחוקרת חייזרים חדשים שהתגלו וכמובן שהם מתגלים כאויבים ועליכם לשרוד ולברוח, ע"י שימוש בכלים ונשקים שתמצאו על גבי החללית. כמו הרבה משחקי תפקידים בשנים האחרונות, פעולות שלכם ישפיעו על עלילת המשחק ויש לו כמה סופים שיושפעו ע"י הבחירות שלכם במהלכו.

Prey יגיע אל המחשב האישי וקונסולות ה-PS4 וה-Xbox One ב-5 למאי.

Injustice 2

משחק המכות הפופולארי של DC זוכה החודש למשחק המשך שכבר שבועות ארוכים משחרר עוד ועוד טיזרים לדמויות שיופיעו במשחק עצמו. המשחקיות עצמה תהיה דומה מאוד למשחק הקודם, עם סביבות שניתן להרוס ולהגיע דרכן לסביבות נוספות והיא מוסיפה מערכת שמזכה אתכם בכל מיני תוספות של תלבושות ונשקים לאורך הזכיות שלכם במשחק. העלילה הסבוכה ממשיכה את העלילה של המשחק הקודם, אחרי שבאטמן ניצח את השליט סופרמן המרושע בעולם המקביל והוא נאלץ להתמודד עם אתגרים חדשים בדמות קבוצת רשעים בשם The Society בזמן שהוא מנסה להחזיר את העולם לקדמותו. המשחק יכלול 29 דמויות שניתן לשחק, 9 מהן יהיו זמינות לרכישה בתור DLC.

Injustice 2 יגיע אל קונסולות ה-PS4 וה-Xbox One ב-19 למאי.

https://youtu.be/3Ixd0Ygj1vQ

Reservoir Dogs: Bloody Days

לכבוד חגיגות 25 שנה לסרט כלבי אשמורת חברת Big Star Games הלא ממש מוכרת, מוציאה את Reservoir Dogs: Bloody Days, שמבוסס על הסרט הקלאסי של טרנטינו. זה משחק יריות במבט על שבו תוכלו לשחק את הדמויות מהסרט, מר בלונד, מר בראון, מר אורנג', מר בלו, מר פינק ומר וויט במגוון של משימות שוד שיזכירו את המשימה בסרט. המשחק כולל אלמנט של החזרת הזמן לאחור לתיקון טעויות שתעשו ולכל דמות יהיו תכונות ויכולות אחרות כך שרוב האסטרטגיה תהיה לבחור את הדמות הנכונה למשימה הנכונה.

Reservoir Dogs: Bloody Days גיע אל המחשב האישי ב-18 למאי ואל קונסולות ה-Xbox One בהמשך השנה.

Rime

משחק האינדי Rime שמפותח על ידי Tequila Works, המפתחים של Deadlight, עושה רושם מעניין במיוחד. במשחק אתם משחקים ילד שצריך לברוח מאי מקולל, וכמו הרבה משחקי אינדי אחרים, הסיפור מסופר דרך המשחקיות עצמה ולא דרך סרטונים או קטעי עלילה לא אינטראקטיביים. למרות שהוא היה אמור להיות משחק עולם פתוח, לאורך הפיתוח החליטו להפוך אותו למשחק סגור יותר שיוביל אתכם בשביל אחד והמשחקיות תושפע ממזג האוויר ומהתאורה בעולם, שתשנה לאורך היום.

Rime יגיע אל המחשב האישי וקונסולות ה-PS4 וה-Xbox One ב-26 למאי.

Star Trek: Bridge Crew

Star Trek: Bridge Crew הוא אולי משחק ה-VR הרציני הראשון שיוצא אל השוק, ויהיה מעניין מאוד לראות איך הוא יצליח ומה הוא יסמל עבור טרנד המציאות המדומה, שלא באמת מצליח להתרומם (כמו שכבר חזיתי בתחילת השנה). המשחק הוא משחק קבוצתי שבו עד 4 שחקנים יכולים להשתתף, והם צריכים לשלוט בחללית ה-Aegis כשהם צריכים למצוא עולם חדש עבור הוולקנים, אחרי שהכוכב שלהם נהרס בסרט הראשון בסדרה. כל שחקן ייקח תפקיד אחר בצוות הגשר: קפטן, קצין טקטי, מהנדס וטייס, והם יצטרכו להתמודד עם משימות רנדומליות שיושלבו במשימות המתוסרטות.

Star Trek: Bridge Crew יגיע אל קונסולות ה-PS4 וההמחשב האישי ב-30 למאי.

תגובות

במאמר זה

נגישות