ג'וש גאד מסכם את סרטי סטאר וורס בקולו של אולף

ג'וש גאד מתמצת את סרטי הטרילוגיה המקדימה של סטאר וורס בתור אולף כחלק מקמפיין שיזם לעידוד הצבעה בבחירות לנשיאות בארצות הברית

ג'וש גאד

בדרך כלל אנחנו לא מתעסקים כאן בפוליטיקה, אבל הפעם נחרוג ממנהגינו לטובת הידיעה המשעשעת הבאה: השחקן ג'וש גאד, שמדבב את אולף בסרטי לשבור את הקרח, מסכם את כל הטרילוגיה המקדימה של סרטי סטאר וורס בקולו של איש השלג הנאיבי.

מדוע ג'וש גאד עשה את כל הטרחה הזו? התשובה לכך היא פשוטה: הבחירות לנשיאות בארצות הברית עוד רגע מגיעות לשיאן והשחקן יזם קמפיין לעידוד הצבעה, לפיו אם 10,000 איש יעשו retweet לציוץ שלו בטוויטר עם התגית #VOTE, הוא יסכם את סרטי סטאר וורס כמו שהדמות שלו סיכמה את הסרט הראשון. וכולנו יודעים שהבטחות צריך לקיים.

הסרטון, שאורכו כמעט 8 דקות, חובט מדי פעם בשלושת הסרטים אימת הפנטום, מתקפת המשובטים ונקמת הסית' עם אמירות כמו "בעוד פאדמה מתה אחרי שהסוציופת של חייה שברה את ליבה היא יולדת אח ואחות, שעתידים לשאת מותג משלהם על אף שכבר צולם לפני הסרט הזה. יודה הפך לבובה ואובי-וואן קנובי מגלה את עצמו בציפייה שהמצלמות יתחילו לצלם את הספין-אוף שלו בדיסני פלוס".

אין ספק שזו דרך משעשעת, ואולי אפילו אפשר להגיד מקורית, להעלות מודעות ציבורית ולעודד הצבעה בבחירות. מתי יעשו דברים כאלה גם בארץ?

https://youtu.be/rkJRCg1sPa0

תגובות

במאמר זה

נגישות