ג'וני דפ יכבב בסרט ההמשך של "חיות הפלא והיכן למצוא אותן"

וורנר ברוס ממשיכים לפתח במלוא המרץ את סדרת הסרטים שתרחיב את היקום הקולנועי של הארי פוטר, ומלהקים את השחקן המוערך ג'וני דפ להופיע בסרט ההמשך בתפקיד לא ידוע

חיות הפלא והיכן למצוא אותן, סרט הספין אוף של מותג הארי פוטר הקולנועי, אפילו עוד לא הגיע לבתי הקולנוע אבל זה לא מונע מהאולפנים של וורנר ברוס לבנות תכניות על גבי תכניות כיצד להמשיך לחלוב אותו.

התכנית החדשה לגבי חיות הפלא והיכן למצוא אותן היא לתת ג'וני דפ לככב בסרט ההמשך שלו. עוד לא ידוע איזה תפקיד דפ יגלם בסרט ההמשך, אבל כן נאמר שהוא יבליח על המסך לזמן קצר כבר בסרט הקרוב.

וורנר ברוס מתכננת להפוך את חיות הפלא והיכן למצוא אותן לסדרה של חמישה(!) סרטים. התסריטים לסרט הראשון והשני כבר נכתבו על ידי ג'יי קיי רולינג עצמה, הסופרת הבריטית שהביאה לעולם את הארי פוטר. את שני הסרטים יביים הבמאי דיוויד יאטס (David Yates), שברזומה שלו תמצאו בין היתר את ארבעת סרטי הארי פוטר האחרונים.

עלילת חיות הפלא והיכן למצוא אותן מתגוללת בשנת 1926 ומתמקדת בקוסם בשם ניוט סקמנדר, שמגיע לניו יורק כדי לאתר ולחלץ חיות פלא קסומות. הוא יגולם על ידי אדי רדמיין (עלייתה של ג'ופיטר) ולצידו יככבו גם קתרין ווטרסון (משחקת בסרט הבא של הנוסע השמיני, Alien: Covenant) בתור הילאית בשם פורפנטינה גולדשטיין, מכשפה שתפקידה לתפוס קוסמים שסרחו; ודן פוגלר בתפקיד ג'ייקוב קוואלסקי, מוגל שנחשף לעולם הקוסמים ועוזר לניוט בסתר אחרי שהאחרון החליט בניגוד להנחיות לא למחוק את זכרונו.

הסרט יגיע אל בתי הקולנוע ב-17 לנובמבר, בעוד סרט ההמשך עתיד לצאת בדיוק שנה לאחר מכן. אם עד אז תרגישו שחסר לכם קצת ג'וני דפ בדם, אל דאגה – הוא עתיד לחזור בקרוב בסרט נוסף של שודדי הקאריביים, שנקרא שודדי הקאריביים: מתים לא מדברים ועתיד להגיע אל אולמות הקולנוע במאי 2017.

תגובות

במאמר זה

נגישות