ג’סיקה ג’ונס תקבל עונה שלישית בנטפליקס

ג'סיקה ג'ונס חוזרת לעונה שלישית בנטפליקס, זאת בניגוד לציפיות שדיסני יורידו את הסדרה משם לטובת שירות הסטרימינג החדש שהיא מפתחת בעצמה

למעריצי הסדרות של מארוול יש סיבה להיות מרוצים – הוכרזה עונה שלישית של הסדרה ג’סיקה ג’ונס, שמשודרת דרך שירות הסטרימינג הפופולרי נטפליקס.

אישור רשמי להכרזה על העונה השלישית של ג’סיקה ג’ונס ניתן למצוא בחשבון הטוויטר של הסדרה, אשר צייץ “לחיי העונה השלישית!”. קצר ולעניין.

על אף שנטפליקס, אמזון, הולו ושאר שירותי הסטרימינג הגדולים למיניהם אינם חושפים את נתוני הצפייה בסדרות ובסרטים שזמינים בקטלוג שלהן, נאמר כי ג’סיקה ג’ונס היא עדיין אחת הסדרות המעודפות ביותר מבין כל היצירות של מארוול בנטפליקס. כך, לפחות, לפי ידיעה שפורסמה באתר The Hollywood Reporter. נטפליקס היא גם ביתן של הסדרות לוק קייג’, דרדוויל, איירון פיסט והמגינים.

למען האמת, הידיעה על כך שהעונה השלישית תעלה לנטפליקס מפתיעה מעט. הסיבה לכך היא שדיסני, שמארוול היא כיום חברת-בת שלה, הורידה מנטפליקס את כל הסרטים שלה לטובת שירות סטרימינג משלה שעתיד לעלות אי-שם בעתיד הרחוק. בתאוריה, דיסני הייתה יכולה להעביר גם את הסדרות של מארוול מנטפליקס לשירות החדש, אך לשמחת מנויי נטפליקס זה (עוד) לא קרה.

כמובן שנכון לרגע כתיבת אלה איננו יודעים דבר על העונה החדשה, אפילו לא את תאריך עלייתה לאוויר, אבל מה שבטוח הוא שהשחקנית קריסטן רייטר תחזור לנעליה של הדמות הראשית עליה קרויה הסדרה.

תגובות

במאמר זה


נגישות