אסטה לה ויסטה: גבריאל לונה הוא הטרמינטור הרע החדש

גבריאל לונה מצטרף לקאסט של שליחות קטלנית 6 בתור הטרמינטור הרע נגדו ארנולד שוורצנגר המזדקן יאלץ להילחם כדי להגן על שרה קונור

השחקן גבריאל לונה יגלם את הטרמינטור הרע החדש בסרט הבא של המותג, שליחות קטלנית 6.

אם השם של השחקן מצלצל לכם מוכר, יכול להיות שאתם מכירים אותו בתפקידו בתור גוסט ריידר בגרסה של הסדרה סוכני ש.י.ל.ד. בכל אופן, מדובר בתפקיד הגדול הראשון של גבריאל לונה על המסך הגדול בהוליווד.

גבריאל לונה מצטרף אל ארנולד שוורצנגר ולינדה המילטון, שיחזרו לגלם את הטרמינטור T-800 ואת שרה קונור בהתאמה. שמות נוספים שהצטרפו אל הקאסט של הסרט, על אף שבנקודה זו איננו יודעים תחת איזה תפקיד בדיוק, הם השחקנית הספרדיה נטליה רייס (Natalia Reyes) והשחקן המקסיקני דייגו בונטה (המורה מהסרט לפני שאפול).

ככל שאנחנו יודעים, העלילה של שליחות קטלנית 6 תהיה המשך ישיר לזו של הסרט השני בסדרה. כמו כן, הוא יתעלם מהמאורעות של שני הסרטים הפחות מוצלחים של המותג, שליחות קטלנית: התעוררות ושליחות קטלנית: ג’נסיס. מבחינת סגל, טים מילר (דדפול) יהיה הבמאי בעוד ג'יימס קמרון, שביים את הסרטים הקודמים של שליחות קטלנית, יהיה מעורב בפרוייקט כמפיק בלבד.

לאחרונה דיווחנו כי תאריך היציאה לאקרנים של הסרט החדש נדחה בארבעה חודשים מה-26 ביולי 2019 ל-22 בנובמבר 2019. בהתחלה השמועה אמרה כי הדחייה נובעת מכך שארנולד שוורצנגר עבר ניתוח חירום בליבו בשל הסמיכות בין האירוע לבין ההכרזה על התאריך החדש, אבל בהפקה מיהרו להרגיע שאין שום קשר בין הדברים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות