מלחמת האינסוף עקף את המכירות המוקדמות של 7 סרטי מארוול האחרונים יחדיו

עוד לפני שבכלל עלה לאקרנים, "מלחמת האינסוף" שובר שיאים ונתוני המכירות המוקדמות שלו גבוהים יותר מאלה של שבעת סרטי מארוול הקודמים. במצטבר.

מלחמת האינסוף

הנוקמים: מלחמת האינסוף יעלה אצלנו לאקרנים בשבוע הבא (זהו לא תרגיל, הסרט באמת מגיע בשבוע הבא), ויסמן את אחד הארועים הקולנועיים הגדולים של העשור. כצפוי, עוד לפני שמארוול שחררו את הבלוקבאסטר לעולם – הוא כבר בדרכו להכנסות היסטוריות בקופות.

במקביל למעמד הקולנועי שמלחמת האינסוף יקבל כקרוסאובר גיבורי-על שטרם נראה על המסך הגדול, הוא עתיד לשבור את הקופות ואולי אף שיאי הכנסות: הסרט כבר מכר יותר מכפול מההכנסות המוקדמות של הפנתר השחור, שכאמור הפך להיות הסרט השלישי הכי מכניס ביקום הקולנועי של מארוול בעולם, אחרי צמד סרטי הנוקמים הקודמים, והראשון(!) בהכנסות האמריקאיות.

מעבר לכך, מלחמת האינסוף כבר עקף במכירות המוקדמות באמריקה את המכירות של שבעת סרטי מארוול האחרונים יחדיו! זאת כולל להיטי-ענק כמו תור: ראגנארוק, הריבוט החדש לספיידרמן עם השיבה הביתה, שומרי הגלקסיה: חלק 2, ואפילו קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים, שבמובנים מסויימים נחשב על-ידי רבים כסרט הנוקמים. צריך לזכור שהמכירות המוקדמות עדיין נמצאות בהתפתחות והתעדכנות באמריקה, ולכן שבירת שיאים שכזו מדי שנה היא עדיין צפויה, עד שהתחום יהפוך להיות הרגל מקיף עבור הקהל האמריקאי הרחב. כך או כך, המכירות המוקדמות ההיסטריות של הסרט בהחלט מעידות על עתיד ההכנסות שלו.

אריק דייוויס, העורך הראשי של פנדנגו, החברה בעלת האתר והאפליקציה המשמעותיים ביותר באמריקה למכירות כרטיסים לסרטים, אמר: ״מלחמת האינסוף בנה ציפייה חסרת תקדים, כך שהוא בקצב לשבור שיאים כמו שלא ראינו לפני עבור סרט גיבורי-על. הקהל נחפז להבטיח את המושבים שלו מראש עבור מה שבוודאות יהיה אחד מהסרטים הכי מדוברים של העשור״.

בנתיים הנוקמים: מלחמת האינסוף, שיפתח אצלנו ביום חמישי ה-26 באפריל (עם הקרנות חצות כבר ביום רביעי שלפני), נמצא במסלול לסופ״ש פתיחה אמריקאי של 175-200 מליון דולר. בהתחשב בעובדות שהפנתר השחור עשה 202 מליון בסופ״ש הפתיחה שלו, ושמספרי הטראקינג תמיד נוטים להעלות – המספר עשוי להתעדכן, ואולי להתקרב יותר לשיאן מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר עם 248 מליון.

תגובות

במאמר זה

נגישות