המפץ הגדול: ג'רי אוקונל יגלם את האח של שלדון

כוכב הסדרה "גולשים בזמן" משנות התשעים, ג'רי אוקונל, יגלם בעונה הנוכחית של המפץ הגדול את האח הגדול של שלדון וזו תהיה הפעם הראשונה שהדמות מופיעה על המסך

מי שצופה בסדרה המפץ הגדול באדיקות יודע לספר כי לאורך עונותיה השונות הדמות של שלדון קופר הזכירה מספר פעמים את אחיו הגדול, ג'ורג'י, ובדרך כלל האזכורים הללו היו בעלי אופי שלילי. על אף זאת עד כה לא ראינו את הדמות על המסך בפועל אלא רק שמענו עליה מדי פעם, אבל בעונה 11 של הסדרה זה הולך להשתנות כאשר השחקן ג'רי אוקונל יגלם את הדמות.

ההכרזה על הליהוק התקיימה במהלך כנס בשם PaleyFest, בו התקיים פאנל משותף של המפץ הגדול וסדרת הבת שלה, שלדון הצעיר. בנוסף נאמר כי פרק הסיום של עונה 11 יהיה החתונה המצופה בין שלדון קופר לבין איימי פארה פאולר, שהשחקנית שמגלמת אותה, מים ביאליק, הגיעה לאחרונה לביקור בארץ והתארחה אצל הנשיא ראובן ריבלין.

אם השם ג'רי אוקונל נשמע לכם מוכר מאיפשהו, אינכם מדמיינים – השחקן כיכב על מסכי הטלוויזיה שלנו בשנות ה-90 בתור הדמות הראשית קווין מלורי בסדרה גולשים בזמן, שלפחות בעונה הראשונה שלה נחשבה כהצלחה גדולה. הוא גם הופיע על המסך הגדול בסרטים צעקה 2 והמשימה מאדים בתפקידים משניים יותר.

העונה ה-11 של המפץ הגדול תחזור מהפגרה שלה ב-29 במרץ. סך הכל העונה תכלול 24 פרקים. נכון לרגע כתיבת שורות אלה, עוד לא ידוע האם זו תהיה העונה האחרונה של הסדרה או שהיא תחזור לעונה ה-12 במספר.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות