השמועה נכונה: ג'ף גולדבלום יופיע בעולם היורה 2

השחקן יגלם שוב את דוקטור איאן מלקולם, שהופיע בשני הסרטים הראשונים של פארק היורה. מפיק וכותב עולם היורה 2 אישר את השמועה בטוויטר

אמנם עולם היורה הפיח חיים מחדש במותג של פארק היורה בתור ספין-אוף או סוג של קו עלילה אלטרנטיבי, שענה על השאלה מה היה קורה אילו הפארק היה נפתח כמתוכנן, אך מתברר שבסרט עולם היורה 2 נראה קשר חדש-ישן עם קו הזמן המקורי – השחקן ג'ף גולדבלום יחזור לגלם את דוקטור איאן מלקולם, שהופיע בשני הסרטים הראשונים של פארק היורה.

שמועות לגבי השתתפותו של גולדבלום בסרט הסתובבו ברחבי הרשת כבר כמה זמן בהתבסס על העובדה שהשחקן ישהה סמוך לסט הצילומים, מה גם שהשחקן עצמו זרק כמה אמירות משועשעות לגבי האפשרות שזה יקרה. רק לאחרונה קיבלנו אישור רשמי לדבר – קולין טרבורו, אחד מהכותבים והמפיקים של הסרט, פרסם בחשבון הטוויטר שלו תמונה מתוך הסט בה רואים כסא שמוקדש עבור גולדבלום, או ליתר דיוק עבור דמותו.

ג'ף גולדבלום ישחק על הסט לצד כריס פראט (שומרי הגלקסיה, הנוסעים), ברייס דאלאס הווארד (גוון סטייסי בספיידרמן 3) ובי. די. וונג (החלל בינינו). השלושה יחזרו לגלם את תפקידיהם מהסרט הראשון.

קולין טרבורו ביים את עולם היורה הראשון, אך בסרט ההמשך עשה צעד אחורנית. במקומו את כסא הבמאי ג'יי איי באיונה (J. A. Bayona), שזו סרטו ההוליוודי הגדול הראשון. אתמול עדכן באיונה דרך חשבון הטוויטר שלו שחצי מהצילומים כבר הסתיימו, ועיטר את הציוץ עם התמונה המפורסמת של היתוש הפרה-היסטורי המשומר בתוך בועת שרף.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו מידע לגבי עלילת עולם היורה 2, אבל מה שאנחנו כן יודעים הוא שהסרט עתיד להגיע אל אולמות הקולנוע מתישהו בשנת 2018.

תגובות

במאמר זה

נגישות