טיזר ראשון לסדרת אקס-מן החדשה, The Gifted

עלילת הסדרה The Gifted תעסוק במשפחה שמגלה ששני ילדיה הם בעלי כוחות מוטאנטים, ועכשיו עליהם להסתתר מעיני השלטון העויין כלפיהם

היקום הטלוויזיוני של האקס-מן מתרחב עם The Gifted של פוקס, ששחררה השבוע במפתיע טיזר ראשון לסדרה. הטריילר המלא יגיע ב-15 לחודש.

The Gifted היא שיתוף פעולה של פוקס המאה ה-20 עם מארוול טלוויזיה. הטיזר מגיע די בהפתעה, לאחר שבחודש מרץ לורן שולר דונר, מפיקת-העל של האקס-מן (ואישתו של ריצ׳ארד דונר), צייצה תמונה של הקאסט עושה קריאה. מאט ניקס, יוצר סוכן מחוק, ישמש כשואוראנר של הסדרה, ובריאן סינגר, האב הקולנועי של המוטאנטים בכבודו ובעצמו, ביים את הפיילוט.

הסדרה תעקוב אחר קייט וריד סטיוארט (איימי אקר מאנג׳ל וסטיבן מוייר מדם אמיתי), שני הורים שמגלים כי ילדיהם אוחזים בכוחות מוטאנטיים. כעת כשהמשפחה מוכרחת לברוח מהממשלה העויינת, הם חוברים לרשת מחתרתית של מוטאנטים, ועליהם להלחם בכדי לשרוד. את ילדי משפחת סטיוארט, לורן ואנדי, יגלמו נטלי אלין לינד ופרסי היינס ווייט. אליהם יצטרפו ג׳יימי צ׳אנג (מולאן מעד עצם היום הזה) כטלפורטית בלינק, אמה דומונט כפולאריס בעלת הכוחות הדומים לאלו של מגניטו (בקומיקס היא בתו השלישית, בנוסף לתאומים מקסימוף), ובלייר רדפורד כסאם, מנהיג המחתרת.

דיוויד מאדן, נשיא Fox Entertainment, אמר ש"פיתוח רכוש של מארוול היה בעדיפות עליונה עבור הרשת, ואנחנו כל כך מרוצים מאיך שמאט ניקס הוביל אותנו ליקום המרגש הזה". מאדן הוסיף: "יש הרפתקאות מהסוג של ספרי קומיקס, מערכות יחסים אמוציונאליות ומסובכות, ומיתולוגיה מרגשת ועשירה לשאוב ממנה. עם צוות הפקה מבריק מאחורי הפרוייקט הזה, יש לו את כל מה שעושה סדרה חדשה גדולה ומהנה״.

מועד עלייתה לאוויר של The Gifted טרם פורסם.

תגובות

במאמר זה

נגישות