הבמאי מאשר: גרסת הלייב אקשן של אלדין תהיה סרט מיוזיקל

עוד לא ידוע אילו שירים מגרסת האנימציה של אלדין יופיעו בסרט החדש. וגם: השמועה אומרת שהסטנדאפיסט והשחקן קווין הארט ידבב את יאגו

גאי ריצ'י, במאי גרסת הלייב אקשן של אחד מסרטי האנימציה המצליחים ביותר של דיסני, אלדין, אישר כי הסרט החדש יהיה מיוזיקל בדומה להיפה והחיה.

את הדברים סיפר ריצ'י לאתר Nerdist במסגרת מסע קידום של סרטו החדש, קינג ארתור, שמוקרן בימים אלה בבתי הקולנוע. ריצ'י לא פירט אילו שירים יופיעו בסרט החדש ואמר שמוקדם מדי לדון בזה מאחר והוא עדיין נמצא בשלב ליהוק השחקנים לפרוייקט. הראיון המלא עם הבמאי זמין בסרטון המצורף מטה.

סביר להניח כי ההחלטה להפוך את אלדין החדש למיוזיקל הושפעה לא מעט מהצלחת גרסת הלייב אקשן של היפה והחיה עם אמה ווטסון, שבאפריל חצתה את קו מיליארד הדולר בקופות. זאת בניגוד מוחלט לגרסת הלייב אקשן העתידית של מולאן, שלדברי במאית הסרט, ניקי קארו, יהיה נטול שירים לחלוטין לטובת התמקדות באמנויות לחימה.

לפני כחודש דיווחנו לכם כי השחקן וויל סמית נמצא במגעים מול דיסני כדי לדבב את דמותו של הג'יני. מאז נוספה שמועה חדשה לפיה השחקן והסטנדאפיסט קווין הארט ידבב את יאגו התוכי, עוזרו הנאמן של ג'אפר. בשני המקרים דיסני עוד לא פרסמה התייחסות רשמית שתאשר או תכחיש את הטענות הללו, אבל כמובן שזה רק עניין של זמן עד שנקבל פרטים נוספים.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך יציאה רשמי של אלדין אל אולמות הקולנוע, אבל הערכות מדברות על לא לפני סוף שנת 2018 או אביב 2019.

תגובות

במאמר זה

נגישות