ג׳ארד לטו יככב בתור מורביוס בספין אוף חדש ביקום ספיידרמן

השחקן שגילם את דמות הג'וקר בסרט "יחידת המתאבדים" מצטרף לרשימה ההולכת וגדלה של ספין-אופים סביב ספיידרמן ויגלם את מורביוס הערפד

ג׳ארד לטו מצא את תפקיד האנטגוניסט הקומיקסי הבא שלו: השחקן יגלם את מורביוס, הנבל שהפך לאנטיגיבור הערפדי בקומיקסים של מארוול. לטו יככב בסרט סולו שייקבל את שם הדמות המלאמורביוס, הערפד החי

סוני יפיקו את הסרט במסגרת היקום הקולנועי המתרחב של דמויות הקשורות בקומיקס לספיידרמן. את הסרט יביים דניאל אספינוסה, הבמאי השוודי שביים סרטים לא מצליחים כמו ילד 44 בכיכובם של טום הארדי וגארי אולדמן (26% ב-Rotten Tomatoes) וסימן חיים בכיכובם של ראיין ריינולדס וג׳ייק ג׳ילנהול, שלא החזיר את התקציב שלו בקופות.

ג'ארד לטו כידוע מגלם את הג׳וקר הנוכחי של היקום הקולנועי של דיסי אצל האחים וורנר, כשהגרסא שלו לדמות התקבלה בשלילה גורפת בקרב הקהל. נמסר כי השחקן התלבט רבות לגבי התפקיד הקומיקסי הנוסף, ורק לאחר שאספיונסה נפגש איתו בחודש שעבר – הוא הסכים רשמית לגלם את הדמות החיוורת.

https://www.youtube.com/watch?v=CANm1UMAChY

מורביוס נוצר עלידי רוי תומאס וגיל קיין, ופורסם לראשונה כנבל בסיפור ספיידרמן המופלא מאוקטובר 1971. מורביוס הוא מדען בשם ד״ר מייקד מורביוס, ביולוג זוכה פרס הנובל. כשהוא מנסה להבריא את עצמו ממחלת דםהוא מקבל כוחות ערפדיים כמו תעופה, כוח עלאנושי, מהירות וריפוי, כולל מראה חיצוני ערפדי. כמו ערפדים, מורביוס יכול להפוך בני אדם לערפדיים עלידי נשיכה.

את התסריט יכתבו הצמד מאט סזמה וברק שרפלס, שהיו שותפים לכתיבת הסיפור של הריבוט לפאוור ריינג׳רס משנה שעברה, שלא התקרב להחזיר את תקציבו בבתי הקולנוע, וכתבו את החידוש הנטפליקסי המושקע לאבודים בחלל. בין מפיקי מורביוס, הערפד החי נמצא אבי ארד, המקים ולשעבר המנכ״ל של אולפני מארוול. ארד גם נמצא בקרב מפיקי וונום, הספין אוף הנוסף ביקום הספיידרמני, בכיכובם של טום הארדי ומישל וויליאמס. ונום עתיד לעלות לבתי הקולנוע כבר באוקטובר הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות