יוצר "אני לא מאמין, אני רובוט!" מציג קומיקס חדש שנקרא My Ghost Mom

טל גולדברג, במאי ותסריטאי "אני לא מאמין, אני רובוט!", מבקש את עזרתכם בקיקסטארטר לממן את הקומיקס החדש שלו My Ghost Mom, על אמא פולניה קצת יותר מהצפוי

מכירים את האמא המעצבנת הזו שנכנסת עמוק אל תוך הוריד, זו שממש מהווה את התגלמות כל הבדיחות על האמא הפולניה? לכולנו יש או הייתה אמא מהסוג הזה ברמה כזו או אחרת. ומה אם, לחרדתכם הרבה, היא תחזור ברוחה מהקבר כדי להמשיך ספק-לדאוג-ספק-להציק לכם לנצח? זו, בקצרה, עלילת המסגרת של הקומיקס החדש My Ghost Mom או בעברית אמא תנוח בקבר.

My Ghost Mom הוא קומיקס קומי חדש של טל גולדברג, יוצר קומדיית המד"ב הישראלית אני לא מאמין, אני רובוט!. גולדנברג אחראי על הכתיבה בעוד שותפו הישראלי-אוקראיני ליצירה, טים ראזומובסקי, אחראי על האיור.

"זה יותר מסתם סיפור על רוחות", מסביר גולדברג. "זה גם סיפור על אובדן של אדם יקר לך ואיך מתמודדים איתו. זה סיפור על התבגרות".

כדי שהקומיקס יצא לאור, גולדברג פתח קמפיין מימון המונים בקיקסטארטר. לטענתו הוא השקיע מכיסו בפרוייקט מעל ל-2,000 דולר, והוא צריך עוד 550 דולר כדי להשלים את החסר. נכון לרגע כתיבת שורות אלה הקמפיין הצליח במשימתו וצבר השקעות בסך של 605 יורו, מה שאמור להבטיח שהקומיקס אכן יופק.

נותרו עוד שבועיים עד לתום הקמפיין בקיקסטארטר, דרכו תוכלו להזמין עותק של My Ghost Mom מראש, שיושק בעברית ובאנגלית. מי שישקיעו מינימום של 3 יורו יקבלו עותק PDF של הקומיקס למייל, ואלה שירגישו נדיבים יותר יכולים להשקיע 15 יורו כדי לקבל גם ספר סקיצות שיספק לקורא הצצה אל מאחורי הקלעים של תהליך הפקת הקומיקס. המתנות היקרות יותר כוללות מתנות נחמדות נוספות כמו חולצה או ספל עם איור בהתאם.

תגובות

במאמר זה

נגישות