וויל סמית במגעים לגלם את הג׳יני בעיבוד הלייב-אקשן של אלאדין

השחקן המפורסם וויל סמית עשוי להעניק את קולו לג'יני ויצטרך למלא את הנעליים הגדולות שהשאיר מאחוריו רובין וויליאמס המנוח, שדיבב את הדמות במקור

וויל סמית נמצא במגעים מוקדמים לככב כג׳יני בגרסת הלייב-אקשן של אלאדין. סמית יצטרך להכנס לנעליים גדולות במיוחד, לאחר שבקלאסיקת האנימציה מ-1992 הג׳יני הפך לאחת מדמויות המשנה האייקוניות ביותר בהיסטוריה של דיסני, תחת גילומו של רובין וויליאמס המנוח.

בינתיים עיבודי הלייב-אקשן של דיסני ממשיכים להוכיח את עוצמתם הכלכלית, כשבשבוע שעבר העיבוד ליפה והחיה חצה את קו המליארד, ודרכו בקופות עוד ארוכה. היפה והחיה מסמל את הסרט ה-14 של דיסני לחצות את המליארד (וה-29 בכלל), וכבר עתה סביר להניח שאלאדין ימצא את עצמו ברשימה היוקרתית, במיוחד כשהמקור שלו היה הסרט הרווחי ביותר של אותה השנה, עם הכנסות של למעלה מ-500 מליון. כמו היפה והחיה, גם אלאדין יהיה מוסיקלי וישמור על שירי המקור האהובים, בתקווה שגם על חבר כמותי של הג׳יני. בהקשר הזה, נשמע כי סמית יכנס בטבעיות לתפקיד, שכן השחקן התפרסם בתחילת דרכו גם כמוסיקאי The Fresh Prince.

את הסרט יביים גאי ריצ׳י, שעומד מאחורי סנאץ׳ וסרטי שרלוק הולמס בכיכובו של רוברט דאוני ג׳וניור, וג׳ון אוגוסט, תסריטאי הבית של טים ברטון שכתב בין היתר את סיפורי דגים וחתונת הרפאים, יכתוב את התסריט, שמבוסס כמובן על המקבילה המצויירת. אגב ברטון, נאמר כי סמית׳ היה בדיבורים להיכנס להפקתו של עיבוד הלייב-אקשן לדמבו, אך המגעים נפלו.

ההפקה, שעוד לא פרסמה האם לוהקו השחקנים שיגלמו את אלאדין והנסיכה יסמין, עומדת להכנס לצילומים ארוכים של חצי שנה בבריטניה, כך שזה יהיה שיקול נוסף עבור סמית׳.

תגובות

במאמר זה

נגישות