התסריט של “ספיידרמן: מימד העכביש” זמין לקריאה בחינם

אורך התסריט של "ספיידרמן: מימד העכביש", סרט האנימציה המצליח, עומד על 132 עמודים ומעתה תוכלו לשמור אותו למזכרת על המחשב שלכם לצמיתות

ספיידרמן: מימד העכביש

בשורה טובה למעריצי איש העכביש בכלל ולאוהבי ספיידרמן: מימד העכביש בפרט: התסריט של סרט האנימציה החדש שמככב בימים אלה באולמות הקולנוע זמין לקריאה בחינם.

חברת סוני פרסמה את התסריט בשלמותו, שאורכו עומד על 132 עמודים. הוא זמין לקריאה ואפילו להורדה, אם תרצו לשמור אותו למזכרת, ללא הגבלת זמן.

מאחורי התסריט של ספיידרמן: מימד העכביש עומדים שני אנשים מוכשרים: פיל לורד (Phil Lord) ורודני רוטמן (Rodney Rothman). האחרון מביניהם צייץ במוצ”ש האחרון בחשבון הטוויטר שלו בנושא העלאת התסריט לרשת וצירף לינק ישיר להורדתו.

למי שאינו מכיר, ספיידרמן: מימד העכביש מתמקד בדמות של מייק מוראלס, צעיר שחור ואחת הגרסאות המקבילות של ספיידרמן על פי הקומיקס. בעקבות אירועים כאלה ואחרים הוא נתקל בספיידרמנים הנוספים, דוגמת פיטר פרקר המוכר לכולנו וגוון סטייסי. הקבוצה מתאחדת כדי להתמודד עם איום על עיר הולדתו של מייק מוראלס וכדי שכל אחד מהספיידרמנים יוכל לחזור למימד ממנו הגיע.

עד כה עושה רושם שהסרט מצליח מאוד גם בקופות וגם בעיני הקהל והמבקרים, שמעניקים לו ציונים גבוהים בביקורות: 97 אחוזים ב-Rotten Tomatoes, ציון 8.7 ב-IMDB וממוצע של 87 בביקורות על פי Meta Critic. עושה רושם שאפשר להגיד שסוף-סוף יצא לאקרנים סרט הספיידרמן הטוב ביותר עד היום.

תגובות

במאמר זה

נגישות