שינויים משמעותיים צפויים במצב התחרותי של Hearthstone

השינויים הקרובים במצב התחרותי של Hearthstone יאריכו את הטיפוס בדרגות הנמוכות אבל יקלו על השחקנים המתמידים בדרגות הגבוהות יותר

שחקני Hearthstone הכבדים יותר מנצלים את רוב זמנם במשחק על המצב התחרותי (Ranked) שלו, זה שמאפשר לעלות או לרדת בסולם הדרגות שמתאפס מחדש כל חודש. אבל החל מחודש מרץ מצב זה יעבור כמה שינויים משמעותיים שישפיעו על ההתקדמות של השחקנים.

השינוי המשמעותי הראשון הוא שמחודש מרץ והלאה, איפוס הדירוג בתחילת כל חודש חדש ישתנה: במקום שתחזרו אל הרמה הנמוכה ביותר עם בונוס בהתאם לדירוג בחודש שעבר, מעתה והלאה הדירוג ירד ב-4 רמות בלי קשר כמה גבוה הספקתם להשיג לפני כן. הרעיון מאחורי שינוי זה הוא לאפשר לשחקנים הכבדים יותר להגיע לדירוגים הגבוהים מהר מבלי שיצטרכו קודם לטפס דרך הרמות הנמוכות, בהן בדרך כלל נמצאים השחקנים הקז’ואליים יותר.

שינוי משמעותי נוסף הוא הקפצת מספר הכוכבים שצריך להשיג בכל הדרגות הנמוכות לחמישה, מה שיאריך את זמן המשחק ויאתגר את השחקנים את הטיפוס מהתחתית. עוד נקודה מעניינת שתרצו לדעת עליה היא שכדי להשיג את גב הקלף החודשי תצטרכו רק לנצח 5 פעמים במצב התחרותי, זאת במקום לטפס עד רמה 20 כפי שנהוג כיום.

כאמור, כל השינויים המתוארים לעיל יכנסו לתוקף רק החל מחודש מרץ הקרוב, מה שאומר שבחודש פברואר שנמצא ממש מעבר לפינה המצב התחרותי עדיין יתנהל במתכונת המוכרת לנו. מה דעתכם על השינויים? שתפו אותנו במחשבות שלכם בתגובות למטה או בעמוד הפייסבוק של גיקלואיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות