הצצה מיוחדת מהסדרה החדשה של מארוול Cloak and Dagger

טריילר חדש של Cloak and Dagger מציג את המפגש הראשון בין שתי הדמויות הראשיות של הסדרה, שנכתבה ע"י התסריטאי של "גיבורים" ועונה ראשונה של "דרדוויל"

בפאנל שנערך לכבוד עלייתה לאוויר של סדרת הקומיקס, ערוץ פריפורם שחרר הצצה חדשה מ-Cloak and Dagger, וחשף כי הפרמיירה שלה תהיה פרק כפול שיעלה הקיץ ב-9 ביוני.

Cloak and Dagger מתוארת כסדרת התבגרות, ומבוססת על הקומיקס הפופולארית של מארוול, כשמארוול טלוויזיה יהיו שותפים בהפקה עם ACB (שגם שייכים לדיסני, ומחזיקים איתם בערוץ פריפורם). הסדרה, שהיא אחת מהסדרות החדשות המצופות ביותר שלנו ל-2018, תעקוב אחר צמד בני הנוער שנפרדו מהוריהם, טנדי בואן (אוליביה הולט) וטיירון ג׳ונסון (אוברי ג׳וזף), המגיעים מרקעים הפוכים ומוצאים את עצמם מחזיקים בכוחות-על הקושרים אותם זה בזאת: טנדי יכולה ליצור פגיונות אור ללוחמה כמו גם לריפוי, וטיירון מסוגל להבלע באפילה וכך לבצע טלפורטציה. השניים מפתחים מערכת יחסים רומנטית על רקע העבודה המשותפת והמורכבת כגיבורי-על חדשים.

הקליפ באורך שלוש וחצי הדקות שפורסם מציג את רגע הפגישה מלא המבוכה (ידוע בעולם הקומדיות הרומנטיות כ-meet cute) של טנדי וטיירון, ומה שנראה כמו רגע היווצרות הכוחות החדשים שלהם.

על סמך תיאור הפאנל נראה שפריפורם שמו בעיבוד הטלוויזיוני דגש מחשבתי נרחב על המפה החברתית המתחדשת של השנים האחרונות, שהגיעה לשיאה ב-2017, וממשיכה לנוע קדימה: ״סיפורים שאנחנו מכירים ואוהבים עכשיו מגיעים למסכים הרבים שלנו, אך איך מוודאים שהדמויות המונומנטליות יתוארו בדיוק? איך לוקחים את הדמויות שנוצרו לפני יותר מ-20 שנה, ומתרגמים את המסעות האינטימיים שלהם לצופים של היום, כשהדמויות האלו נוצרו בנוף חברתי שונה? והאם המסעות האלו בהכרח כל כך שונים היום ממה שהם היו אז?״.

ג׳ו פוקאסקי, מתסריטאיי גיבורים, שגם כתב קומיקסים במארוול ופרקים מעונתה הראשונה של דרדוויל בנטפליקס, ישמש כשואוראנר של Cloak and Dagger, שעונתה הראשונה תכיל עשרה פרקים.

Cloak and Dagger היא בין הסדרות שאנו ממליצים לכם לשים עליהן עין השנה במסגרת רשימת הסדרות המומלצות ל-2018.

תגובות

במאמר זה

נגישות