פיינל פנטזי חוגג יום הולדת 30 עם חידון למעריצים הכבדים

החידון המיוחד של פיינל פנטזי מחולק לשש קטגוריות שונות לפי נושאים, ותוכלו לזכות בפרסים בהיקפים שונים בהתאם לניקוד שתקבלו בו

יום הולדת שמח, פיינל פנטזי! מותג משחקי התפקידים המפורסם והותיק חוגג השבוע יום הולדת 30, וכדי לציין את המאורע המשמח חברת Square Enix הכינה חידון מיוחד אותו רק המעריצים הכבדים ביותר יצליחו לפתור.

החידון לציון 30 שנה למותג סוקר את כל המשחקים שיצאו עד היום תחת המותג של פיינל פנטזי, אז כדאי לטובתכם ששיחקתם בכולם ואתם מכירים כל הרפתקה שלהם עד לפרט הקטן ביותר. כי באמת שאין לי מושג מה ההבדלים בין Cactuar לבין Catoblepas או מה זה בכלל Magiteck.

כדי להקל במעט על המעריצים באתגר המיוחד שעומד מולם, החידון עצמו חולק לשש קטגוריות מרכזיות ביניהן ניתן לבחור. הקטגוריות הן דמויות, יצורים, היסטוריה, מוזיקה קרבות ומקומות חשובים.

האם אתם מוכנים לקראת האתגר להוכיח שהינכם מעריצים אמיתיים של פיינל פנטזי בכל רמ"ח איבריכם? אז לחצו על הלינק הזה ותעברו אל העמוד של החידון הגדול. את התוצאות שלכם בחידון תוכלו לשתף עם חבריכם בפייסבוק באמצעות פונקציה מובנית באתר הרשמי. בנוסף, מי שישיג ניקוד גבוה מספיק יקבל כפרס הנחות לקניית משחקים בחנות הוירטואלית של Square Enix, אז אולי כדאי לכם לנסות גם אם אתם לא כאלה מומחים גדולים בנושא.

אגב, באותה הזדמנות אתם מוזמנים גם לקרוא את הביקורת שפרסמנו בזמנו על Final Fantasy XV.

לסיום, נברך בברכת מזל טוב את פיינל פנטזי בתקווה שסדרת המשחקים המופלאה הזו תזכה לחגוג עשור נוסף בשנת 2028!

תגובות

במאמר זה

נגישות