תמונות ראשונות של ברי לארסון בתור קפטן מארוול

התמונות הראשונות שפורסמו מתוך סט הסרט של "קפטן מארוול" מציגות את ברי לארסון לבושה עם המדים של הדמות הראשית אותה היא מגלמת

אחד מסרטי הקומיקס המצופים ביותר של השנים הקרובות הוא ללא ספק קפטן מארוול, סרט גיבורת-העל הראשון מבית היוצר של מארוול, שממשיכים להרחיב את היקום הקולנועי שלהם כבר עשור שלם, עם 17 סרטים בחזקתם עד כה. הסרט ה-18 והלא פחות מצופה נמצא בדרכו הבטוחה אלינו, כשהפנתר השחור יעלה למסכים כבר ב-15 לפברואר הקרוב.

בימים האחרונים הרשת הוצפה בתמונות ראשונות של השחקנית זוכת האוסקר ברי לארסון (חדר), מצילומים על הסט באטלנטה, עם מבט ראשון עליה בתוך התלבושת, שבאופן מפתיע מערבת צבעי ירוק ולא את הכחול-אדום-זהב האייקוני שקפטן מארוול מזוהה איתו. הסיבה לתלבושת אולי קשורה לעובדה שקפטן מארוול יקח מקום בשנות ה-90, וזו רק התלבושת הראשונית של הדמות, בשלב תחילת סיפור האוריג׳ין שלה הקשור לגזע הקרי. מארוול הכריזו גם אגב שניק פיורי, בגילומו של סמואל ל. ג׳קסון כמובן, יככב לצידה בסרט, וגם בן מנדלסון (רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים) וג׳וד לאו (בקרוב דמבלדור הצעיר בסדרת סרטי חיות הפלא) יהיו שם.

מוקדם יותר החודש, לארסון שיתפה תמונות מלימודי הטיסה שלה בחיל האוויר האמריקני, כהכנה לדמותה של דנברס, שהתחילה את דרכה כגיבורת-על כמייג׳ור בחיל האוויר.

https://www.instagram.com/p/BeTgxgng9ws/?utm_source=ig_embed

קפטן מארוול, שהיתה ידועה במשך עשורים בתור מיס מארוול, היא האלטר אגו של קרול דנוורס, שנוצרה על-ידי רוי תומאס וג׳ין קולן. הדמות, שנחשבת לאחת מהעוצמתיות בקומיקסים של מארוול, הופיעה לראשונה כטייסת ב-1968, וכמיס מארוול ב-1977, לאחר שקיבלה את כוחותיה ממיזוג של DNA חייזרי (הקרי) עם DNA אנושי.

הסרט יבויים על-ידי צמד יוצרי האינדי, אנה בודן וראיין פלק, שכתבו וביימו את חצי נלסון ו-Mississippi Grind. ליהוק במאי אינדי ללא ספק הוכיח את עצמו עבור מארוול, עם ההצלחה המדהימה של טייקה ווייטיטי (מה אנחנו עושים בצלליםהמצוד אחר אנשי הבר) ותור: ראגנארוק, שהכניס למעלה מ-850 מליון דולר ברחבי העולם.

קפטן מארוול מיועד לצאת במרץ 2019, חודשיים לפני שהיקום הקולנועי של מארוול, כפי שאנחנו מכירים אותו, יגיע לסיומו עם הנוקמים 4.

תגובות

במאמר זה

נגישות