צפו בקטע הפתיחה לסדרת הסולו של הוקאיי

מארוול נותנים למעריצים טעימה קצרה של מה שצפוי להיות בסדרה המבוססת על הדמות של הקשת הוקאיי. צפי לעליית הסדרה לאוויר: סתיו 2021

הוקאיי

אולפני מארוול ממשיכים לעבוד במרץ על הסדרות החדשות שלהם, שאמורות להיות זמינות באופן בלעדי למנויי שירות הסטרימינג דיסני פלוס. לאחרונה קיבלנו טעימה מעבודה הזו בדמות קטע הפתיחה בסדרת הסולו של הקשת הוקאיי, שפורסם בחשבון הטוויטר הרשמי של מארוול. שימו לב שמדובר בקובץ אנימציה GIF ולכן אין פס קול ברקע.

מצפייה בקטע אפשר להבחין בצללית של הדמות הראשית, קלינט בארטון (ג'רמי רנר), לצד הדמות שאמורה לרשת את תפקידו ואת כישוריו, קייט בישופ. על פי השמועות מי שאמורה לגלם את בישופ היא השחקנית היילי סטיינפלד (צ'ארלי מבאמבלבי, גוון ממימד העכביש), אך הדבר עוד לא אושר באופן רשמי על ידי מי מהצדדים המעורבים. בנימה אישית יותר, יש משהו בסגנון של קטע הפתיחה שמרגיש מאוד כמו סרט של ג'יימס בונד ומעניין מה הוביל להחלטה האומנותית הזו.

אמנם נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך מדוייק לעליית הסדרה לאוויר מאחר והיא עוד נמצאת בשלב טרום-הפקה אבל הכיוון הכללי נוטה אל סתיו 2021, כלומר בערך שנתיים מהיום. דמויות נוספות של מארוול שאמורות לקבל בעתיד סדרה משלהן כוללות את לוקי, חייל החורף, פאלקון, ויז'ן וסקארלט וויץ'.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות