הארי פוטר ינסה לשחזר את ההצלחה של פוקימון גו עם משחק חדש

בדומה לפוקימון גו, המשחק החדש של הארי פוטר למובייל יעודד אתכם לצאת מהבית כדי לאתר חיות פלא למיניהן ויאפשר לכם להטיל קסמים

הארי פוטר

כבר זמן רב שמסתובבות ברשת שמועות על משחק מובייל של הארי פוטר שינסה להעתיק את המשחקיות של פוקימון גו, אבל עכשיו סוף-סוף יש לנו אישור רשמי לדברים – על פי האתר Pottermore, שהוא הבית הוירטואלי הרשמי לכל מה שקשור למותג של הארי פוטר, הוכרז משחק חדש למובייל שנקרא Harry Potter: Wizards Unite.

בדומה למשחקיות של פוקימון גו, Harry Potter: Wizards Unite יעודד את השחקנים לצאת מחיק ביתם החמים והנעים אל הרחובות, אך במקום לחפש אחר פוקימונים הם יצטרכו למצוא יצורים קסומים מהעולם ודמויות אייקוניות מהעולם של הארי פוטר. בנוסף, שחקנים יוכלו להטיל קסמים במשחק, אך כרגע עוד לא ידוע איך הדבר יעשה בפועל – האם נצטרך להניף את הסמארטפון בזווית מסויימת? או אולי להקליט את עצמנו אומרים מילות קסם? הדמיון בהחלט מסוגל להשתולל כאן.

את Harry Potter: Wizards Unite תפתח חברת Portkeys, שמיועדת ספציפית לפיתוח משחקים מבוססי הארי פוטר ונקראת על שם אמצעי התחבורה הפופולרי בקרב קוסמים. החברה עתידה לפתח משחקים לא רק למובייל אלא גם לקונסולות הביתיות ולמחשב. כל הפיתוחים יעשו בשיתוף פעולה עם Warner Bros. Interactive Entertainment. גם חברת Niantic, שיצרה את פוקימון גו, מעורבת בפרוייקט.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך יציאה של Harry Potter: Wizards Unite לחנויות הוירטואליות, אבל מה שאנחנו כן יודעים הוא שהמשחק יתמוך בציוד של מציאות רבודה כדי להעצים את החוויה. לעדכונים נוספים בנושא תוכלו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק של המשחק.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות