חוצה את הקווים: כותב דרדוויל ויוצר ג'סיקה ג'ונס עובר אל דיסי

בריאן מייקל בנדיס עובר אל DC אחרי 18 שנים של עבודה ככותב עבור מארוול במותגיה השונים כמו ספיידרמן, ג'סיקה ג'ונס, דרדוויל ועוד

רעידת אדמה קטנה בתעשיית הקומיקס האמריקאית? כותב הקומיקס המפורסם בריאן מייקל בנדיס (Brian Michael Bendis) עבד במשך 18 שנה אצל ענקית הקומיקס מארוול, אבל בקרוב הוא יתחיל לעבוד אצל המתחרה הגדולה DC באופן בלעדי.

DC הודיעו על כניסתו של הדם החדש למערכת באמצעות תמונת טקסט בחשבון הטוויטר שלהם בזו הלשון:

"אנחנו מעבר למתרגשים לברך על בואו של בריאן מייקל בנדיס באופן בלעדי למשפחת DC. הוא אחד מהיוצרים הראשונים בתעשיה שיצר כל כך הרבה סיפורים בלתי נשכחים בכל מקום בו הוא עבד, וקשה לנו לחכות מה הוא מתכנן עבור היקום של DC".

בריאן מייקל בנדיס עשה רבות במשך 18 שנות פעילותו במארוול – הוא יצר את הקומיקס של ג'סיקה ג'ונס ובהמשך כתב את דרדוויל (במקור נוצר ע"י סטן לי), שבשנים האחרונות קיבלו עיבודים מוצלחים למסך הקטן בזכות שיתוף הפעולה הפורה של מארוול עם שירות התוכן הנודע נטפליקס; והוא היה אחראי גם על סדרות קומיקס נוספות כמו אולטימייט ספיידרמן ו-Secret Invasion.

הכותב עצמו הגיב על הדברים במלים אלה בחשבון הטוויטר שלו: "זה אמיתי. אני אוהב את כולכם. שינוי הוא טוב. שינוי הוא בריא. אני מתפוצץ מרעיונות והשראה. פרטים בקרוב!"

בימים אלה בנדיס עובד עבור מארוול גם על המגינים ו-Invincible Iron Man, מה שמעלה את השאלה מה יקרה עם כל הכותרים הללו ברגע שהסכם הבלעדיות של היוצר עם DC יכנס לתוקף. בכל אופן, נאחל לו בהצלחה בדרכו החדשה.

תגובות

במאמר זה

נגישות