הארי פוטר והילד המקולל יושק בסוף השבוע בעברית

הספר השמיני בסדרת הארי פוטר, שמבוסס על המחזה המצליח שעלה על בימות לונדון, סוף סוף ינחת על מדפי חנויות הספרים ביום חמישי הקרוב

הסיפור השמיני הרשמי על הקוסם הבריטי המפורסם ביותר עולם, הארי פוטר והילד המקולל, ינחת על המדפים בסוף השבוע הקרוב ב-10 לחודש, יום חמישי.

מתוך תיאור הספר:

"בעוד הארי מתמודד עם העבר הרודף אותו, בנו הצעיר, אַלְבּוּס, כורע תחת עול המורשת המשפחתית. כאשר העבר וההווה נפגשים בנסיבות הרות גורל, האב והבן לומדים אמת לא נוחה: לפעמים האופל בא מכיוונים לא צפויים".

הארי פוטר והילד המקולל הוא במקור מחזה שעלה בווסט אנד, הגרסה הבריטית לברודווי, בסוף חודש יולי האחרון. מבחינת העלילה, הוא ממשיך את סיפורו של הארי פוטר 19 שנה אחרי הספר השביעי מנקודת מבט של אבא לילדים ומתמקד בבנו האמצעי, אלבוס, שהתחיל את שנתו הראשונה בהוגוורטס. לכן, הספר הזה שונה מהספרים הרגילים של ג'יי קיי רולינג כי הוא בעצם "ספר חזרות" עם התסריט של המחזה. הספר תורגם לעברית על ידי גילי בר-הלל, שתרגמה את כל ספרי הארי פוטר הרשמיים שיצאו עד כה.

הספר השמיני של הארי פוטר מכר כבר מעל למיליון עותקים בבריטניה וארבע מיליון ברחבי ארצות הברית, מתוכם שני מיליון כבר בימים הראשונים של השקתו.

אם אתם רוצים להימנע מהתור הארוך בחנויות הספרים אתם יכולים להזמין את הספר מראש ברכישה המוקדמת, שם הוא יעלה לכם 118 שקלים אבל לפחות תקבלו משלוח עד הבית.

להזכירכם, היקום של הארי פוטר ממשיך להתרחב בימים אלה גם לכיוונים נוספים – ב-18 בנובמבר יגיע אל בתי הקולנוע סרט הספין-אוף חיות הפלא והיכן למצוא אותן, סיפור חדש לחלוטין בעולם הקסום של ג'יי קיי רולינג שהפעם יוצא מגבולות האי הבריטי ויתרחש בארצות הברית של שנות ה-20.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות