למקרה שפספסתם – כל ההכרזות הגדולות מכנס בליזקון 2016

החודשים הקרובים הולכים להיות עמוסים מאוד אם אתם משחקני אחד המשחקים של בליזארד. לא יודעים מדוע? כנראה שפספסתם את כנס בליזקון, אז נעזור לכם להשלים את הפער

כנס בליזקון השנתי של בליזארד כבר מאחורינו. בחיי שזה הרגיש כמו סוף שבוע ארוך במיוחד. במהלך היומיים האלה התקיימו האליפויות העולמיות בכל המשחקים התחרותיים של המפתחת הפופולרית, החל מ-Hearthstone ועד ל-Overwatch. אבל בינינו, מה שהכי מעניין את הקהל הוא בכלל ההכרזות לעתיד של כל אחד מהמשחקים הללו. אז אם בסוף השבוע האחרון היה לכם תירוץ טוב לפספס את בליזקון, אל דאגה – הנה סיכום ההכרזות המרכזיות.

סומברה נחשפת

אחרי אינסוף רמזים לכל עבר שפוזרו ברחבי המשחק וברחבי האינטרנט כמו קונפטי במסיבת בת מצווה, זהותה של הדמות החדשה ב-Overwatch, סומברה, סוף סוף נחשפה באופן רשמי בכנס בליזקון. טריילר סינמטי הציג את הסיפור מאחוריה ואת המניעים שלה, בעוד סרטון אחר הדגים את היכולות שלה במשחק. סומברה היא דמות התקפית שתפקידה העיקרי הוא לחדור אל מעבר לקווי האויב כדי לשתק את יכולותיו. לדוגמה, אם נמאס לכם להתמודד עם המגן של ריינהרדט מהקבוצה היריבה, סומברה יכולה פשוט לגשת מאחוריו ולנטרל את כל היכולות המיוחדות של הדמות כדי שיהפוך למטרה קלה.

אבל כאן לא נגמרים החידושים – הוכרז על מצב משחק חדש לחלוטין בשם ארקייד שיאפשר כל מיני וריאציות של החוקים הקיימים עם מפות בלעדיות. ניצחון במצב המשחק החדש 3 פעמים יעניק לכם קופסת שלל בחינם, מוגבל לפעם בשבוע.

overwatch-arcade

דיאבלו חוזר לשורשים

הפרק הראשון של דיאבלו, שיצא אי שם בשנת 1996, היה אבן דרך משמעותית מאוד שעיצבה הרבה ממשחקי ז’אנר התפקידים בסגנון ה”שסף ובתר”. בליזארד החליטה לפרוט על מיתרי הנוסטלגיה של הגיימרים הותיקים יותר והכריזה כי היא תוציא חידוש של המשחק הראשון שישתלב בדיאבלו 3. כלומר, תוכלו לחזור אל הקתדרלה של דיאבלו המקורי עם משחקיות וגרפיקה עדכניים. זו יכולה להיות גם דרך מצויינת להכיר לדור הצעיר שלא התנסה במשחק הראשון את השורשים של דיאבלו משנות ה-90.

בנוסף, בקרוב תעשה קאמבק דמותו של הנקרומנסר, אותו פגשנו לראשונה במשחק הקודם בסדרה. הוא הוצג בטריילר חצי סינמטי וחצי משחקיות, ששיקף את הדבר העיקרי שאהבנו בדמות הזו – האפשרות להעלות באוב צבא של אל-מתים ולפקד עליו בשדה הקרב.

ראגנרוס מצטרף ל-Heroes of the Storm

אם חשבתם שכבר חם ב-Heroes of the Storm, חכו ותראו מה יקרה כשענק הלבה המרושע מ-World of Warcraft המקורי יצטרף למסיבה. ראגנרוס הוא אחת משתי הדמויות החדשות שעתידות להצטרף אל ארסנל הגיבורים של המשחק. היכולת המיוחדת שלו תהיה להשתלט על מבצרים כדי ליצור את הצורה הטיטאנית שמאפיינת אותו, וכך לעשות שמות בשדה הקרב ובקבוצה היריבה.

הדמות החדשה השניה היא ואריאן רין. לא ראינו אותה כל כך בפעולה אבל נאמר שמדובר בדמות שהיא “מולטי-קלאס” לפי בחירת הכישורים שנעשה בתחילת כל משחק. אפשר לנחש מכך ששחקן יוכל לתמרן כרצונו בין שני התפקידים המרכזיים של טנק ומסב נזק. שתי הדמויות החדשות הוצגו בטריילר משותף בו הן נלחמות זו בזו.

בנוסף, צפויות להתווסף מפות חדשות למצב ה-Brawl. אחת מהן היא מפה א-סימטרית של הגנה והתקפה בשם Blackheart’s Revenge, בה צד אחד צריך להגן על הליבה שלו בעוד הצד השני צריך להרוס אותה לפני תום הזמן.

מלחמת הכנופיות של Gadgetzan

בחזית של Heartstone הוצגה חבילת ההרחבה הבאה של משחק הקלפים הוירטואלי, Mean Street of Gadgetzan. סיפור הרקע הוא על עיר בה שולטות שלוש משפחות פשע יריבות. החידוש המעניין ביותר הוא קלפים מיוחדים שפועלים על שלושה קלאסים ספציפיים. לדוגמה, הוצג קלף שמעניק קלף חינם לקלאסים מייג’, וורלוק וכומר. כל משפחת פשע שכזו מייצגת שלושה קלאסים מתוך התשעה שקיימים במשחק.

לסיום, שתי הערות אחרונות – הראשונה היא שהוכרז כי Admiral Stukov, האדמירל האנושי שהצטרף לשורות הזרג, יצטרף כדמות חדשה למצב שיתוף הפעולה של סטארקראפט; השניה היא שכנס בליזקון השנה ציין את יום ההולדת ה-25 של בליזארד, אז שיהיה במזל טוב!

תגובות

במאמר זה

נגישות