מאסטר צ'יף חוזר למסך עם סדרת לייב-אקשן של Halo

חברת הכבלים האמריקאית Showtime רוצה להביא את מאסטר צ'יף ומותג משחקי Halo אל המסך הקטן. במאי "כוכב הקופים: המרד" ישתתף כבמאי ומפיק

במקרה ואתם נמנים עם מעריצי מאסטר צ'יף, הידיעה הבאה בהחלט תעניין אתכם – חברת הכבלים האמריקאית Showtime הזמינה סדרת לייב-אקשן של Halo.

מאחורי הפרויקט עומדים כמה שמות מעניינים, ביניהם חברת Amblin Entertainment של סטיבן ספילברג ובמאי הסרט כוכב הקופים: המרד, רופרט וויאט יקבל את תפקיד הבימוי וההפקה של הסדרה. חברת מיקרוסופט עצמה אמורה להשגיח על כל הפרויקט הזה ממעוף הציפור. ההפקה צפויה להתחיל לא לפני תחילת 2019, מה שאומר שהיא כנראה תגיע למסך סמוך לשנת 2020.

עלילת סדרת הלייב אקשן של Halo תיקח אותנו חזרה אל המשחק הראשון של המותג, בו מאסטר צ'יף והאנושות נמצאים בלחימה מתמדת מול גזע חייזרי מאיים בשם Covenant. העלילה תנסה לשזור סיפורים אישיים של הדמויות אל תוך המסגרת של המלחמה המתחוללת ברקע.

הפעם האחרונה שראינו את Halo על המסך שלא במסגרת תעשיית הגיימינג הייתה בשנת 2012 עם Halo 4: Forward Unto Dawn, סדרת רשת קצרה בת חמישה פרקים בה השחקנית הישראלית איילת זורר השתתפה בתפקיד משני.

בעבר היה ניסיון להפיק סרט באורך מלא של המותג בהשתתפות של ניל בלומקאמפ (מחוז 9) כבמאי ופיטר ג'קסון (שר הטבעותההוביט) כמפיק, אך על אף כל הרצון הטוב הפרויקט נשאר על הנייר בלבד.

למי שאינו מכיר, סדרת משחקי Halo החלה את דרכה בשנת 2001 על קונסולת האקס-בוקס של מיקרוסופט. מאז השקתו מכר המותג 77 מיליון עותקים ברחבי העולם והכניס 5 מיליארד דולר. עד כה יצאו למותג חמישה משחקים מרכזיים, לא כולל משחקי ספין-אוף למיניהם כמו Halo Wars.

תגובות

במאמר זה

נגישות