פרטים חדשים על שירות הסטרימינג DC Universe

שירות הסטרימינג של ענקית הקומיקס האמריקאית נקרא DC Universe, והוא יכלול תכנים קלאסיים כמו סרטי סופרמן לצד סדרות לייב אקשן חדשות ובלעדיות

חברת DC Comics פרסמה פרטים חדשים על שירות הסטרימינג החדש שלה, ששמו הוא DC Universe.

הקטלוג של DC Universe עתיד לכלול מגוון של סרטים, וסדרות מתוך מגוון המותגים של ענקית הקומיקס האמריקאית. לדוגמה, המעריצים המזדקנים שבינינו יוכלו לצפות שוב בסרטים הישנים של סופרמן או לשקוע בנוסטלגיה עם שתי העונות הראשונות מסדרת האנימציה הקלאסית של באטמן. בנוסף, הקטלוג יציג בעתיד סדרות לייב-אקשן מקוריות, זאת במקביל לאפשרות לצפות בסרטי וסדרות האנימציה שכבר יצאו בעבר.

להלן ההצהרה של נשיא Warner Bros. Digital Networks, קרייג הונגס (Craig Hunegs), לגבי DC Universe:

"פיתוח דרכים חדשות עבור הצרכנים שלנו לגשת מתי שירצו למותגים האייקונים והפופולריים ביותר, כמו כן תוכן חדש ובלעדי, הוא בראש סדר העדיפויות של הסטודיו. שירות DC Universe הוא פלטפורמה שנותנת למעריצים להתאים באופן אישי את את החוויה עם DC בדרך שלא הייתה אפשרית לפני".

עוד כמה פיצ'רים מעניינים של DC Universe – אפשרות לרכוש חוברות קומיקס של ההוצאה לאור ולקרוא אותן על מסך הטלוויזיה שלכם, קבלת עדכונים על מותגי DC לפני כולם, הנחות בלעדיות על הזמנת מרצ'נדייז וגישה לאנציקלופדיה מקיפה על יקום הקומיקס. כל התוכן הזה יהיה זמין למנויים גם דרך אפליקציה נלווית למכשירי אפל ואנדרואיד.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא פורסמו פרטים לגבי תכניות המנויים השונות של שירות הסטרימינג או מתי הוא יתחיל לפעול.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות