ראש בראש: דדפול ו"לה לה לנד" מועמדים לפרס גלובוס הזהב 2017

האם המתנקש המקשקש יביס את המיוזיקל "לה לה לנד" ויזכה בפרס גלובוס הזהב? וגם: התחרות הצמודה והמותחת השנה סביב סרט האנימציה הטוב ביותר

אמש הוכרזו המועמדים לטקס פרס גלובוס הזהב לשנת 2017, שיערך ב-8 בינואר בלוס אנג'לס וינחה אותו ג'ימי פאלון. מעבר מהיר על רשימת המועמדים מעלה כמה שמות מעניינים.

דדפול של ריאן ריינולדס הצליח להבטיח את מועמדותו בטקס תחת הקטגוריה "הקומדיה או המיוזיקל הטובים ביותר". הוא יתחרה ראש בראש על הפרס מול המיוזיקל החדש שיצא רק לאחרונה לאולמות הקולנוע, לה לה לנד, שבזכותו אמה סטון מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר בקומדיה או מיוזיקל.

אבל כאן לא נגמר ה"כסאח" בין דדפול לבין לה לה לנד – ריאן ריינולדס, השחקן שגילם את דדפול ודמות מפתח בפיתוח הסרט עצמו, מועמד לפרס השחקן הטוב ביותר בקומדיה או מיוזיקל ויאלץ להתמודד מול ריאן גוסלינג, גם הוא שחקן שהשתתף בלה לה לנד.

אך האקשן השנה לא יהיה רק סביב שני הסרטים הללו. התחרות השנה עבור הפרס לסרט האנימציה הטוב ביותר הולכת להיות צמודה מאוד, מאחר ומתמודדים עליו שלושה סרטים גדולים: מואנה, זוטרופוליס וקובו: אגדה של סמוראי. לכל אחד מהסרטים הללו יש את היתרונות שלו, ולכן יהיה מעניין לראות מי בסופו של דבר יצא המנצח.

גם בתחום הטלוויזיה גלובוס הזהב הולך להיות מעניין, כאשר על פרס סדרת הדרמה הטובה ביותר לטלוויזיה מועמדים משחקי הכסווסטוורלד ו-Stranger Things, כאשר השתיים האחרונות קיבלו מועמדות גם בתחום השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה.

עוד כמה שמות מעניינים ששווה להזכיר: איימי אדמס מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר בסרט דרמה על תפקידה בהמפגש, ושלוש מועמדויות ניתנו למנצ'סטר ליד הים: אחת לסרט הדרמה הטוב ביותר, השניה לקייסי אפלק לשחקן הטוב ביותר בסרט דרמה והשלישית לבמאי. לחצו כאן לקריאת רשימת הקטגוריות והמועמדים המלאה של הטקס השנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות