אלוהים אדירים: God of War מוציא את המבקרים מדעתם

המשחק God of War מצליח להשיג ציון ממוצע של 95 בביקורות, כאשר כולן חיוביות ואף מבקר לא מעניק לו ציון נמוך יותר מ-80. וכמה מבקרים נתנו לו 100 עגול?

God of War

קשה למצוא בימינו משחקים שהמבקרים תמימי דעים לגביהם לטובה, אבל לאחרונה המשחק החדש של God of War ל-PS4 נכנס אל תוך הרשימה הקצרה והמרשימה הזו.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, God of War מחזיק בציון ממוצע של 95 נקודות אחרי שקלול של 96 ביקורות מרחבי העולם. כל הביקורות חיוביות ללא יוצא מן הכלל. מתוכן כ-30 ביקורות העניקו לו ציון 100 מושלם. הציון הכי נמוך שניתן למשחק הוא 80.

להלן ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות:

Critical Hit, ציון 100: מדובר בניצחון מבחינת סיפור ועיצוב, שהופכים אותו לחוויה הכי יוצאת דופן שעולם הגיימינג ראה עד כה".

Gaming Age, ציון 100: "ההתחלה החדשה של קרייטוס מלאה ברגש נוגע ללב, טעונה באקשן והיא בקלות המשחק הטוב ביותר של הדור הזה".

Gamer.no, ציון 100: "בין אם אנחנו מדברים על חקירת העולם, מערכת הקרבות או הסיפור, God of War הוא לא פחות מיצירת אומנות".

Guardian, ציון 100: "נדיר לשחק במשחק כה שלם בכל מטרה שהוא הציב בפניו. God of War מציב סטנדרט חדש גם טכנולוגית וגם עלילתית. זהו משחק שעד לאחרונה היה בלתי אפשרי".

GameSpace, ציון 90: "God of War איננו משחק מושלם, אבל הוא ההמצאה מחדש שהסדרה הזו הייתה זקוקה לה. חובה שהמשחק הזה יהיה בבעלותכם. אם יש לכם PS4 ואפילו קצת מתעניינים, אתם חייבים לבחור בו".

TrueGaming, ציון 90: "המפתחים לקחו את הסדרה לכיוון חדש, תוך כדי התמקדות יותר בצד הסינמטי בעוד עדיין מספקים כמות מספקת של אקשן. התוצאה של פן ויזואלי יפיפה, סיפור רגשי וגיימפליי מאתגר הופך את God of War להיות אפי".

תגובות

במאמר זה

נגישות